GwiazdyLidia Popiel podejmuje wyzwanie Lenovo

Lidia Popiel podejmuje wyzwanie Lenovo

Lidia Popiel podejmuje wyzwanie Lenovo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.08.2013 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejną ekspertką zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”
w charakterze „DO’ersa”, jest znana i ceniona fotografka Lidia Popiel. Etap dedykowany tej wyjątkowej osobowości polskiej fotografii rozpocznie się 13 sierpnia konkursem, w którym główną nagrodą będzie zaproszenie na warsztaty fotograficzne.

Kolejną ekspertką zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” w charakterze „DO’ersa”, jest znana i ceniona fotografka Lidia Popiel. Etap dedykowany tej wyjątkowej osobowości polskiej fotografii rozpocznie się 13 sierpnia konkursem, w którym główną nagrodą będzie zaproszenie na warsztaty fotograficzne.

W ramach projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” Lidia Popiel wykonała sesję zdjęciową biorących w nim udział „DO'ersów”. Jej efekty można znaleźć na stronie projektu www.zrobtozlenovo.pl. W klipie video, który jest dostępny na kanale Youtube Lenovo Polska: http://www.youtube.com/user/LenovoPolska, znana fotografka zdradza, jak wygląda jej dzień i do czego w pracy wykorzystuje nowoczesną technologię.

Już 13 sierpnia startuje konkurs „Zawsze chciałem to zrobić!”, w którym wszyscy pasjonaci fotografii będą mogli wygrać udział w warsztatach, które poprowadzi Lidia Popiel.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu swoich najlepszych zdjęć poprzez aplikację umieszczoną na fan page Lenovo Polska apps.facebook.com/lidiapopiel.

Wszystkie szczegóły konkursu znaleźć można także na stronie http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs_z_lidia_popiel/.

Dodatkowo jeden z uczestników przejdzie do wielkiego finału konkursu, w którym będzie mógł zdobyć atrakcyjną nagrodę pieniężną na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Nie czekaj! Spełnij swoje marzenia i zrób to z Lenovo!

O projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”

Lenovo – jeden z największych dostawców komputerów i urządzeń mobilnych na świecie wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych. Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo będzie szukać młodych talentów i spełniać ich zawodowe marzenia. W projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” udział wezmą wyjątkowe osobowości: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team, a także mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli osoby, które na co dzień robią niezwykłe rzeczy, realizują swoje pasje, są kreatywne i aktywne. Głównym celem „Zrób to z Lenovo!” jest znalezienie kolejnych „DO’ersów” i wspieranie ich w spełnianiu zawodowych marzeń.

O Lenovo

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego, o obrotach wynoszących 30 miliardów USD i drugim pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo ma duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej
informacji można uzyskać pod adresem www.lenovo.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także