Trwa ładowanie...
d7l0fpv
czesław mozil
30-06-2014 13:51

Likes Festival jesienią w Gdańsku

Festiwal Gwiazd Internetu, czyli Likes Festival to wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 września w Gdańsku

Share
d7l0fpv

Festiwal Gwiazd Internetu, czyli Likes Festival to wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 września w Gdańsku.

Wszystko będzie działo się w nowoczesnej przestrzeni Amber Expo. W ciągu dwóch dni, miłośnicy Internetu będą mogli bawić się w 4 strefach: gry (game zone), muzyka (music zone), moda (fashion zone) i jedzenie (food zone). W każdej z nich będą odbywać się ciekawe wystąpienia, koncerty, gotowanie na żywo i prezentacje trendów. - Obok InfoShare, Blog Forum i innych wydarzeń tego typu. Gdańsk okazał się być oczywistym wyborem do organizacji tego typu imprezy, z czego bardzo się cieszę – podkreślił* Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska*.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Bartek Staniszewski, sam otwarcie przyznaje, że Internet to jego uzależnienie. Postanowił spełnić swoje marzenie i skonfrontować osobowości świata wirtualnego z ich fanami (obserwatorami, komentatorami i subskrybentami). - Odpowiedzi blogerów i vlogerów na mój pomysł są bardzo pozytywne. Oni też dostrzegają potrzebę tego, żeby się spotkać, wyjść do ludzi i coś o sobie opowiedzieć. Dla mnie sam projekt jest super wyzwaniem i ciekawą przygodą. Czymś z pogranicza Internetu i sztuki – powiedział Bartek Staniszewski.

Dyrektorem artystycznym festiwalu został Czesław Mozil, który największą sławę zdobył właśnie dzięki Internetowi. Przypominamy, że kiedyś Czesław był jednym z najpopularniejszych polskich muzyków na MySpace, a część tekstów na jego płycie była inspirowana wypowiedziami internatów na forum.

d7l0fpv

- Dostaję mnóstwo propozycji. Od tańca, po gotowanie, ale nie wszystkie mnie kręcą. Moja obecność w tym wydarzeniu wydaje się logiczna. Kochamy gwiazdy Internetu, bo telewizja może być fałszywa. W sieci panuje większa demokracja, przestrzeń, w której każdy może się wyrazić – podsumował Mozil.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Widać, że przed nami bardzo ciekawe wydarzenie, które może wprowadzić nową jakość w branży Internetu. Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie gwiazd, które mają wystąpić na Likes Festival.

d7l0fpv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7l0fpv
d7l0fpv