ycipk-3s7v4a

"Lyrics”- kolekcja Kuby Boneckiego inspirowana twórczością Joanny Sarapaty

Projektant Kuba Bonecki zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „Lyrics”. W kolekcji dominowały zwiewne tkaniny jak jedwab, a także tiule. Nie zabrakło także charakterystycznych dla projektanta zdobień. Całość dopełniała elegancka biżuteria. <br /><br />
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Lyrics”- kolekcja Kuby Boneckiego inspirowana twórczością Joanny Sarapaty
(Eastnews)
ycipk-3s7v4a

Projektant Kuba Bonecki zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „Lyrics”. W kolekcji dominowały zwiewne tkaniny jak jedwab, a także tiule. Nie zabrakło także charakterystycznych dla projektanta zdobień. Całość dopełniała elegancka biżuteria.

Na dziedzińcu Muzeum Pałac w Wilanowie, goście mieli okazje obejrzeć pokaz, któremu towarzyszył występ Izabeli Kopeć, która przygotowała wyjątkowe aranżacje house operowe. Wspaniała muzyka w połączeniu z niezwykła atmosferą miejsca fantastycznie oddawała charakter kolekcji.

„Lyrics” to trójwymiarowe odzwierciedlenie pomysłów rodzących się od dłuższego czasu w głowie projektanta. Inspiracją dla Boneckiego była twórczość Joanny Sarapaty.

ycipk-3s7v4a

Joanna Sarapata to jedna z najbardziej znanych polskich artystek. Głównym tematem jej prac jest akt kobiecy. Ukończyła studia w Paryżu. Twórczość Sarapaty cieszy się dużym uznaniem na rynku sztuki. Jej obrazy wiszą w domach Eltona Johna i Madonny.

Wśród gości na pokazie pojawili się: Joanna Sarapata, Agata Nizińska, Mariola Bojarska-Ferenc, Marcin Cejrowski.

Partnerzy, który wsparli realizację wydarzenia: Hair by Korzeniowska Make up Sebastian Gradzik, Galeria Sarapata, Agencja Kreatywna Bazar.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s7v4a

ycipk-3s7v4a
ycipk-3s7v4a