Trwa ładowanie...
d429jge

Ma poważne problemy ze zdrowiem. Thomas Markle wystosował specjalny apel do córki

Thomas Markle dał się ostatnio "złapać" fotoreporterom. Na zdjęciach wygląda na zmęczonego. Jak się okazuje, ojciec Meghan Markle ma poważne problemy zdrowotne. Zaapelował do córki, aby pozwoliła mu się zobaczyć z wnukiem.
Share
Thomas Markle
Thomas Markle Źródło: East News
d429jge

Thomas Markle wiele namieszał w życiu Meghan. Kiedy dowiedział się o jej zaręczynach z księciem, postanowił regularnie zwierzać się mediom. Wypowiadał się negatywnie o córce i robił to z wielką przyjemnością. Teraz prosi ją o odnowienie kontaktu. Argumentuje to tym, że podupada na zdrowiu, a jego dni są policzone.

Zobacz też: Irena Santor nigdy o niej nie wspominała. "To była moja intymna historia"

Wyznał, że może umrzeć w każdej chwili

Ostatnio Thomas Markle wystosował apel do Meghan. Zwierzył się ze swoich zdrowotnych problemów i podkreślił, że nie spodziewa się, że jeszcze długo pożyje.

d429jge

"Mam 76 lat i przez problemy z sercem i operację, jestem na lekach rozrzedzających krew, co skutkuje trudnościami w oddychaniu. Nie jestem w stanie długo chodzić i pokonywać schodów. Nie przejdę więcej niż 30 kroków, bo dostaję zadyszki i muszę odczekać chwilę, by normalnie oddychać. Przez ostatnie 3-4 lata nieustannie zmagałem się z przeziębieniem, bo połączone jest z problemami z sercem i płucami. Jestem klinicznie otyły. W ostatnich miesiącach przytyłem jeszcze bardziej, bo nie mogę opuszczać domu. Mam cukrzycę" – wyznał ojciec Meghan Markle. Dodał, że boi się skorzystać z fachowej opieki, aby nie wykryto u niego poważnego schorzenia, np. raka. Napisał też, że im szybciej umrze, tym lepiej.

Po tym jak krytykował Meghan i Harry'ego chce jednak pojednania. Za pośrednictwem przyrodniego brata Meghan, Thomasa Markle Juniora błaga o spotkanie z wnukiem.

W wywiadzie dla "Geo News" 53-latek powiedział: "Meghan powinna tak naprawdę po prostu zejść z piedestału, zadzwonić do ojca, i zadośćuczynić za to, co mu zrobiła. Ostatnie życzenie mojego taty, o jakim powiedział mi przez telefon, jest tylko po to, aby mógł po prostu spotkać się z Archiem i mieć córkę z powrotem w swoim życiu".

Thomas Markle East News
Thomas Markle Źródło: East News

Klasy I-III wracają do szkół. Dyrektorka wskazuje, na co trzeba uważać

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d429jge

Podziel się opinią

Share
d429jge
d429jge