Ma willę wartą dziewięć mln zł. Oto co trzyma w środku

Ma willę wartą dziewięć mln zł. Oto co trzyma w środku

Klaudia Halejcio mieszka w luksusowej willi
Klaudia Halejcio mieszka w luksusowej willi
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
14.04.2023 17:04, aktualizacja: 14.04.2023 19:14

Klaudia Halejcio wraz z partnerem i malutką Nel mieszkają w ekskluzywnej willi na warszawskim Ursynowie. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia wystroju bogato zdobionych wnętrz. Jak podkreśla, wszystko zawdzięcza sobie.

Klaudia Halejcio od czwartego roku życia spełnia się w zawodzie aktorki. Gra w serialach, filmach, teatrze, tworzy treści w mediach społecznościowych. Od dwóch lat doskonale sprawdza się także w roli młodej mamy.

Partner aktorki, Oskar Wojciechowski, jest 27-letnim biznesmenem. "Stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej" - informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Marmur, złoto i drewno

Tuż po narodzinach biznesmen i celebrytka sprzedali swoje poprzednie mieszkania i zainwestowali w ekskluzywną nieruchomość wartą niemalże dziewięć mln zł. Trzeba przyznać, że dom prezentuje się ciekawie. To posiadłość nowoczesna, w której przeważają elementy marmuru i drewna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Willa Klaudii Halejcio robi wrażenie. Aktorka ma do dyspozycji 502 mkw. Dominują duże przeszklenia, które nadają bryle nowoczesny wygląd. Dodatkowo rozświetlają wnętrze i sprawiają, że wydaje się ono jeszcze większe. Halejcio zadbała również o kontakt z naturą. Dom aktorki stoi na półtorahektarowej działce ze stawem i basenem.

"Nad tym pomieszczeniem pracowałam długo. Chciałam aby odzwierciedlało charakter Oskara. Chciałam stworzyć mu miejsce do pracy w taki sposób aby chętnie zostawał z robotą w domu" - opisywała proces tworzenia pełnego przepychu gabinetu do pracy.

Tak wygląda pokój do pracy
Tak wygląda pokój do pracy© Instagram | @klaudiahalejcio
Pokój pracy
Gabinet do pracy w willi Klaudii Halejcio
Stylowe wnętrza Halejcio

Halejcio inwestuje nie tylko w dom, ale również w dodatki. Dlatego podczas świąt nie mogło zabraknąć bogato zdobionej choinki, utrzymanej w biało-złotej kolorystyce.

Taras większy niż przeciętne mieszkanie

Aktorka zdradziła, że jej taras ma 92 mkw. "Jak wam się podoba moja mała strefa relaksu?" - pytała obserwatorów. Mimo, że opublikowała tylko fragment, bo reszta wciąż czeka na wykończenie, fani byli zachwyceni. "Śliczne", "robi wrażenie" - pisali.

Stylowo urządzony taras Klaudii Halejcio
Stylowo urządzony taras Klaudii Halejcio© Instagram | @klaudiahalejcio

Halejcio podzieliła się też zdjęciami z ogrodu. Ma w nim duży stół ze szklanym blatem oraz wygodne welurowe krzesła. Na sporym kawałku ziemi znajduje się również prywatny staw. Nie brakuje też miejsca do wypoczynku oraz przestrzeni do zabawy dla dziecka.

To dzięki oszczędnościom - tłumaczy gwiazda

Jak przekonywała Halejcio w wywiadzie dla Party, zakup domu był możliwy dzięki umiejętności oszczędzania. - Każdy wybiera w show biznesie swoją drogę. Są dziewczyny, które wydają na markowe ciuchy i torebki po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ja nigdy tego nie robiłam. Wszystkie oszczędności inwestowałam m.in. w nieruchomości - wyjaśniła

Jak podkreśliła, dzięki rozsądnym decyzjom finansowym nigdy na nic jej nie brakowało, a nawet mogła pozwolić sobie na przyjemności.

- Od mojego partnera nie dostałam niczego. Dom jest w połowie mój, kredyt jest wspólny, wkład własny również był taki sam, choć Oskar chciał zapłacić całość - rozwiewa wątpliwości obserwatorów.

Aktorka podkreśliła, jak ważna jest dla niej równość w związku, łącznie z równym podziałem finansowym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta