Ma znaną córkę. Mało kto wie, czym się zajmuje

Ma znaną córkę. Mało kto wie, czym się zajmuje

Beata Ścibakówna podczas premiery spektaklu
Beata Ścibakówna podczas premiery spektaklu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.07.2023 20:18, aktualizacja: 11.07.2023 21:31

Dzieci sławnych gwiazd od lat podbijają świat show-biznesu. Choć nie wszystkie z nich pragną być rozpoznawanie wyłącznie jako "pociecha znanego rodzica", niektórzy zdecydowali się podążać ścieżką starszego pokolenia.

Mówi się, że "Niedaleko pada jabłko od jabłoni", jednak w świecie show-biznesu kiedy dziecko idzie w ślady rodziców, często uważa się, że wykorzystuje znane nazwisko. W przemyśle rozrywkowym istnieją jednak nie tylko ci, którzy cieszą się z możliwości bycia dzieckiem lub krewnym kogoś sławnego.

Z setek pociech, które wybiły się w social mediach na lubianych nazwiskach, są też tacy, którzy za wszelką cenę starają się zapracować na własne imię i nazwisko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka
Krystyna Loska i Grażyna Torbicka© fot. AKPA

Niewiele osób wie, że jedna z najsłynniejszych spikerek TVP, Krystyna Loska, jest matką Grażyny Torbickiej. Dziś to właśnie ona, podobnie jak kiedyś mama, zbiera mnóstwo pochwał. Obydwie kobiety są też uważane za ikony elegancji i klasy.

Helena Englert, córka Jan Englerta i Beaty Ścibakównej

Helena Englert
Helena Englert© AKPA

Sławni rodzice najwidoczniej musieli zarazić córkę miłością do kina i teatru. Helena Englert, chociaż ma aktualnie 23 lata, zagrała w kilku znanych serialach oraz filmach. Sławę przyniosła jej rola nastoletniej influencerki Alicji z "#BringBackAlice", a także Inez w erotyku "Pokusa".

Blythe Danner i Gwyneth Paltrow

Zagrała m.in. w "Siedmiu", "Emmie" Zakochanym Szekspirze", "Wielkich nadziejach" i serii filmów o Iron Manie. Gwyneth Paltrow z pewnością zaliczana jest do jednych z najbardziej rozpoznawanych i cenionych aktorek w Hollywood. Z pewnością na wybór jej zawodu miała wpływ kariera matki, Blythe Danner, która do dziś uważana jest za jedną z najsłynniejszych gwiazd kina.

Goldie Hawn i Kate Hudson

Mówiąc to nazwisko, od razu myśli się o filmach tj. "Zmowa pierwszych żon" czy "Ze śmiercią jej do twarzy". Goldie Hawn zagrała wiele znaczących ról, które przyniosły jej sławę i mnóstwo fanów. Jej córka, Kate Hudson, również znalazła w aktorstwie swoje powołanie. Obydwie artystki często wspólnie pojawiają się na ekranie i udzielają wspólnych wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta