GwiazdyMaciej Dowbor znów dopiekł żonie. Szybko odpowiedziała

Maciej Dowbor znów dopiekł żonie. Szybko odpowiedziała

Maciej Dowbor znów dopiekł żonie. Szybko odpowiedziała
Źródło zdjęć: © ONS.pl
27.02.2019 15:31, aktualizacja: 27.02.2019 15:51

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pojawili się na prezentacji wiosennej ramówki jednej z telewizji. Choć pokazali klasę, zaledwie kilka godzin wcześniej wyglądali zupełnie inaczej. Wydał ich sam dziennikarz.

Maciej Dowbor opublikował na Instagramie zdjęcie z przygotowań do prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat. Jego żona, Joanna Koroniewska, gra w nowym serialu "Ślad".

Takie zdjęcie – w maseczkach na twarzy i z żelowymi plastrami zmniejszającymi opuchliznę powiek – mogli zamieścić tylko oni. Prawdopodobnie w polskim show-biznesie nie ma pary, która miałaby takie poczucie humoru, jak oni.

– Państwo Dowborowie podczas zabiegów upiększająco-odmładzających. Ząb czasu sprawił, że zwykłe wyjście na służbowy evencik zamienia się złożony proces przygotowań – zażartował Dowbor przy zdjęciu.

Na odpowiedź Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka przyznała, że nie sądziła, że ta niezbyt korzystna fotografia ujrzy światło dziennie.

– Panie Dowbor. Zrobiłam to zdjęcie, myśląc, że kiedyś się z niego pośmiejemy i nie zdążyłam się ogarnąć, a tu proszę, od razu wrzucasz nas na sociale. No cóż, ogarnę to, udając, że mam dystans. Ale ten "ząb czasu" to jednak mógłbyś sobie już darować – odpowiedziała mężowi Koroniewska, nie kryjąc rozbawienia.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka i dziennikarz przekomarzają się za pośrednictwem mediów społecznościowych. I tym razem udało im się rozbawić fanów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta