GwiazdyMaciej Dowbor odgryza się Joannie Koroniewskiej. "Chuda, po 40-tce"

Maciej Dowbor odgryza się Joannie Koroniewskiej. "Chuda, po 40‑tce"

Maciej Dowbor odgryza się Joannie Koroniewskiej. "Chuda, po 40-tce"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
29.11.2018 08:27, aktualizacja: 29.11.2018 11:09

Koroniewska ostrzegła swoich "absztyfikantów", żeby nie podrywali jej, bo będą mieli do czynienia z mężem. Natomiast Dowbor odparł: "Rozumiem, że waszym zdaniem taka kobitka, co sprawnie targa wodę, to czysty skarb, ale chuda, po 40-tce, z dwójką dzieci?!".

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pocałunku Joanna Kroniewska udostępniła na swoim profilu na Instagramie stare zdjęcie, na którym całuje swojego męża Macieja Dowbora. Fotografię podpisała: "Publikuję je z absolutną premedytacją, ponieważ po moim ostatnim bywaniu na salonach, a właściwie jednym jedynym wyjściu, otrzymuję od płci przeciwnej dość sporo podejrzanych, aczkolwiek bardzo kuszących propozycji. Z drugiej strony postać ze zdjęcia wyklucza jakiekolwiek moje bliższe relacje z innymi mężczyznami - no chyba, że ktoś bardzo chciałby konfrontacji z Maciejem Dowborem. Ale nie polecam - bo to wysportowany duży byk - 190 cm i z 90 kg żywej wagi, znany ze swojego porywczego charakteru - a do tego jeszcze dość szybko biega, więc trudno będzie mu uciec".

Maciej Dowbor postanowił odpowiedzieć swojej żonie. Napisał: "Kategorycznie protestuję. Moja Szanowna Małżonka Joanna Koroniewska nieco się zagalopowała. Ja rozumiem, że miłość, że Dzień Pocałunku i ten tego. Ale jak śmiała zdradzić czułe i szczególnie tajne dane. Wzrost jeszcze przełknę, ale WAGA!!!??? Skandal. Pomijając, że to nieprawda, jest 89,5 - poza tym na zimę nieco tyję, to naturalne w naszym klimacie. No i ten porywczy charakter!!?? To wyraźne nadużycie. Co najwyżej czasem się zdenerwuję na jakiegoś kierowcę, ale to przecież nic nadzwyczajnego. A do absztyfikantów mojej małżonki mam krótki komunikat!! Ja rozumiem, że Waszym zdaniem taka kobitka, co sprawnie targa wodę, to czysty skarb, ale chuda, po 40tce, z dwójką dzieci?! Kto by się chciał pakować w taki temat?!".

W poście prezenter przypomniał ostatnią zabawną "aferę z targaniem wody". Para po raz kolejny zażartowała ze swojego związku w mediach społecznościowych. Tym samym podbili serca internautów. Jeden z użytkowników Instagrama napisał: "Haha! Super z Was para", kolejna osoba dodała: "Jesteście najlepsi! To jest właśnie miłość i dystans do siebie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta