ycipk-3o3x8n

Magda Gessler nie lubi ścianek. Woli spędzać czas z dziećmi

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą swojej stacji. Jej program od lat nie schodzi z anteny. Mimo niezaprzeczalnej popularności nie przepada za błyskiem fleszy. Zamiast ścianek wybiera dzieci: Larę Gessler i Tadeusza Müllera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler o ściankach
Magda Gessler o ściankach (ONS.pl)
ycipk-3o3x8n

Magda Gessler – dzieci

– Ja robię wszystko, bym była potrzebna. Nie ma mnie na ściankach, bankietach, balach, przyjęciach. Nie mam na to czasu ani chęci. Jedyne, o czym marzę, to przebywać jak najwięcej z dziećmi, Larą i Tadeuszem – przyznaje w rozmowie z "Pani" Magda Gessler. – Chcę im być potrzebna. Do mnie można zadzwonić w środku nocy – ja się zawszę obudzę i odbiorę ten ważny telefon. Udzielę rady, pomocy – dodaje.

ycipk-3o3x8n

Gessler uważa, że takie podejście zawdzięcza ojcu jej syna Tadeusza Müllera. – W młodości dostałam nieprawdopodobną ilość miłości. Od swojego pierwszego męża Volkharta Müllera dostałam ogromne poczucie własnej wartości. Tak mi wszystko poukładał w głowie, że kiedy wróciłam do Polski, wiedziałam, co mam robić i jak żyć – stwierdza restauratorka. Jej pierwszy mąż zmarł na raka, zostawiając Gessler samą z małym synem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

ycipk-3o3x8n
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o3x8n

ycipk-3o3x8n
ycipk-3o3x8n