Magda Gessler wystąpiła w filmiku księdza. Fani: "Co ona gada?"

Magda Gessler wystąpiła w filmiku księdza. Fani: "Co ona gada?"

Magda Gessler pojawiła się na TikToku ks. Sebastiana Koseckiego
Magda Gessler pojawiła się na TikToku ks. Sebastiana Koseckiego
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.10.2023 12:51, aktualizacja: 10.10.2023 13:12

W sieci jest sporo księży, którzy za pomocą mediów społecznościowych chcą ewangelizować młodych. Jeden z nich, ks. Sebastian Kosecki, obiecał, że jeśli osiągnie 200 tys. subskrypcji, zaprosi Magdę Gessler. Jak powiedział, tak zrobił. Słynna restauratorka podzieliła się ciekawą opinią, która zdziwiła fanów.

Ksiądz Sebastian Kosecki założył TikToka po namowie uczniów ze szkoły, w której prowadzi lekcje. Początkowo zajmował się profilem szkoły, jednak gdy jeden z filmików zdobył ponad 3 mln wyświetleń, zarówno uczniowie, jak i członkowie parafii zasugerowali duchownemu, aby założył własne konto.

Na co dzień mówi o Bogu, śpiewa, gra na gitarze i tańczy. W ten sposób ewangelizuje młodych widzów. Ksiądz Sebastian Kosecki obiecał fanom, że jeśli jego profil osiągnie 200 tys. subskrypcji, zaprosi do siebie najpopularniejszą polską restauratorkę. Aktualnie tiktokowy profil duchownego obserwuje 235 tys. internautów, a jego ostatni film faktycznie został zrealizowany z udziałem Magdy Gessler.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Gessler na TikToku księdza

Restauratorka bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Sama prowadzi konto na Instagramie, gdzie w charakterystyczny dla siebie sposób komunikuje się z fanami. Ostatnio Magda Gessler była gościem u ks. Sebastiana Koseckiego.

- Kochani jest tak, że każdy dzień jest ważny. Każde wasze zdanie, dla nas wszystkich jest ważne. Każdy jest ważny. Nie można myśleć, że ktoś nas nie widzi, bo wszyscy nas widzą. Od nas zależy przyszłość i my ją stanowimy - rozpoczęła.

Restauratorka kontynuowała swoją spirytualną wypowiedź.

- Nie możemy przechodzić obojętnie obok drogi, która istnieje. Nie idziemy lasem, skoro jest droga, bo zderzymy się z drzewem. A to drzewo może być bardzo nieprzyjemne - zakończyła.

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Sama Magda Gessler zostawiła podziękowanie. "Dziękuję… To było cudowne spotkanie!" - napisała.

Internauci podzieleni

Pod filmem księdza Sebastiana Koseckiego pojawiło się sporo komentarzy. Użytkownicy mieli jednak podzielone opinie w kwestii wypowiedzi Magdy Gessler. "Możemy pójść lasem, bo jest piękniej, a drzewo zawsze można ominąć", "Co ona gada?", "Powiedziała, co wiedziała" - pisali zaczepnie internauci.

Inni byli zachwyceni pojawieniem się restauratorki na profilu księdza. "Przyjmuję dobrą energię z tego filmu", "Madziu, jesteś wspaniałą osobą", "Cudowna kobieta" - czytamy w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta