Trwa ładowanie...
d1tilw0

Magda Gessler zdradziła, co wisi u jej męża w gabinecie. Nietypowa rzecz dla lekarza

Magda Gessler jest niewątpliwe jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Gdziekolwiek się nie pojawia, od razu widać flesze aparatów. Słynie także ze swoich romansów - a w szczególności tego, który trwa do dzisiaj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda skończyła w tym roku 65 lat
Magda skończyła w tym roku 65 lat (Forum, Fot: Bogdan Krezel)
d1tilw0

Obecną miłością restauratorki jest lekarz Waldemar Kozerawski. Para poznała się wiele lat temu, ale nie dane było im być razem. Dzisiaj, pomimo upływu czasu i dzielących ich tysięcy kilometrów, żyją szczęśliwie. Jest to jeden z niewielu przypadków związków na odległość w polskim show biznesie, który zdał egzamin.

Z racji zawodu wykonywanego przez partnera, Gessler wie sporo o tamtejszym systemie leczenia. W tym tygodniu, podczas jednej z konferencji, na których się pojawiła, zdradziła, co Waldemar trzyma w gabinecie.

Restauratorka twierdzi, że u jej partnera wisi tabliczka mówiąca o tym, że "pacjentów zdiagnozowanych przez internet nie przyjmujemy". Zdecydowanie i w polskich gabinetach przydałby się taki komunikat, żeby uprzedzić tych, którzy pomocy lekarza właściwie nie potrzebują.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1tilw0

Podziel się opinią

Share
d1tilw0
d1tilw0