Trwa ładowanie...

Magda Wójcik szczerze o swoich uczuciach. Ta wypowiedź mocno zaskakuje

Magda Wójcik dzięki udziałowi w "Big Brotherze" stała się prawdziwą influencerką. Ostatnio na Instagramie celebrytka postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań. Przy okazji włożyła kij w mrowisko.

Magda Wójcik szczerze odpowiada na pytania fanów Magda Wójcik szczerze odpowiada na pytania fanów Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3l1u6v
d3l1u6v

Magda Wójcik wykorzystała zdobytą w programie popularność i dziś prężnie działa w sieci, prowadząc m.in. Instagrama obserwowanego przez ponad 300 tys. osób. Influencerka nie zapomina o swoich internetowych obserwatorach i daje im możliwość poznania jej bliżej - często organizuje Q&A, odpowiadając na ich pytania. Podczas ostatniej sesji kobieta odniosła się do swojego życia uczuciowego.

Magda Wójcik zabrała głos w sprawie swojej orientacji seksualnej

Wśród morza pytań zadanych przez fanów nie zabrakło również tych o związki. Wszyscy widzowie "Big Brothera" pamiętają, że Magda przeżyła na planie dość poważnie zapowiadający się romans. Niestety związek z Olehem Riaszeńczewem rozpadł się, co Wójcik bardzo przeżyła. Jej fani również nie kryli smutku - uczucie rozkwitało podczas programu i zapowiadało się na prawdziwą relację.

Obserwatorzy nadal pamiętają tę historię, dlatego zadali pytania o obecne życie uczuciowe influencerki. "Kiedy ostatni raz...?" było świetną okazją do poszukania odpowiedzi na nurtujące ich kwestie.

d3l1u6v

Wśród InstaStories pojawiło się zapytanie o to, czy Wójcik kiedykolwiek całowała się z dziewczyną. Magda postanowiła odpowiedzieć i w odpowiednim miejscu zaznaczyła "kilka tygodni temu". Czy na tej podstawie fani Wójcik mogą sądzić, że jest biseksualna? Influencerkę mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznego Marszu Równości w Warszawie.

- Wszyscy są równi. Love is love - napisała Magda pod zdjęciem z wydarzenia.

Magda Wójcik szczerze odpowiedziała na pytania podczas zabawy Instagram
Magda Wójcik szczerze odpowiedziała na pytania podczas zabawy Źródło: Instagram, fot: Magda Wójcik

Magda Wójcik nadal przeżywa dawnego ukochanego?

Wójcik i Riaszeńczewicz po udziale w programie tworzyli zgraną parę. Chodzili razem na branżowe imprezy, a nawet zamieszkali wspólnie podczas pierwszego lockdownu. Miłość zdawała się kwitnąć.

d3l1u6v

- Myślę, że nasz związek zdał test. Chociaż wiadomo, czasami się człowiek nudził. Ja nie lubię się nudzić, więc zawsze wymyślałam sobie dodatkowe zajęcia. Dzwoniłam do znajomych na różnych social mediach. Starałam się ten czas spędzić kreatywnie. Jeżeli chodzi o Olo, wszystko jest tak samo, jak było. Nic się nie zmieniło - opowiadała niegdyś influencerka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Niestety uczucie wygasło, a Wójcik bardzo przeżywała rozstanie z mężczyzną, do którego miała ogromny żal.

- Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutku i żalu - tłumaczyła na Instagramie kobieta.

d3l1u6v

Najwyraźniej Wójcik w dalszym ciągu czuje się zraniona i jest za wcześnie, aby mogła zaufać komu innemu - na pytanie, kiedy ostatni raz była zakochana, Magda odpowiada, że rok temu, gdy była jeszcze w związku z Olehem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Biseksualne wyznania Cesarz: "Lubię mięciutkie, kobiece kształty"

d3l1u6v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1u6v