GwiazdyMagdalena Boczarska w sukni ślubnej. "To mój ósmy mąż"

Magdalena Boczarska w sukni ślubnej. "To mój ósmy mąż"

Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
Aleksandra Lewandowska
01.08.2021 10:37

Magdalena Boczarska podzieliła się z obserwatorami na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z planu filmowego. Pozuje na nim razem z aktorem, Grzegorzem Damięckim, mając na sobie suknię ślubną. W zabawny sposób zdradziła, ile razy wychodziła już za mąż jako aktorka.

Magdalena Boczarska to jedna z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie mogą ją kojarzyć z filmów, takich jak "Lejdis", "Bejbi blues", "Idealny facet dla mojej dziewczyny" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Boczarska występuje także regularnie w serialach i sztukach teatralnych.

Ile razy Magda Boczarska wychodziła za mąż?

Aktorka prywatnie jest związana z aktorem Mateuszem Banasiukiem, z którym na syna, 4-letniego Henryka. Bardzo chroni prywatności swojej rodziny, a w szczególności swojego dziecka. Chętnie dzieli się jednak na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z życia zawodowego. Nie inaczej było i tym razem, kiedy opublikowała fotografię z planu filmowego, na której widzimy ją razem z Grzegorzem Damięckim. Boczarska w zabawny sposób zdradziła obserwatorom, którym ekranowym mężem jest dla niej aktor.

- Policzyłam, że Grzesio Damięcki to mój ósmy mąż. Boże, jak do tego doszło? - napisała.

Gwiazdy komentują śluby Boczarskiej

Żartobliwy post Magdy Boczarskiej zdobył mnóstwo polubień i komentarzy, nie tylko od samych obserwatorów aktorki, ale także znajomych i przyjaciół z planu. Niektórzy aktorzy wspominali, że również mieli przyjemność niejednokrotnie brać ślub z Magdą.

- Pamiętałaś o mnie? My dwukrotnie - skomentował post Magdy Boczarskiej Piotr Adamczyk, a Agnieszka Woźniak-Starak dodała: "Recydywistka!". Fani aktorki pisali na Instagramie, że po ośmiu razach Magda może zacząć myśleć już o karierze "panny młodej do wynajęcia", a wielu życzyło jej nawet "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia". Musimy przyznać, że w sukni ślubnej prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta