GwiazdyMagdalena Cielecka topless na okładce "Elle". Magazyn odpowiada na krytykę

Magdalena Cielecka topless na okładce "Elle". Magazyn odpowiada na krytykę

Magdalena Cielecka topless na okładce "Elle". Magazyn odpowiada na krytykę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
02.07.2019 11:35, aktualizacja: 02.07.2019 12:22

Magdalena Cielecka pojawiła się topless na okładce magazynu "Elle". 15 lat temu zapozowała dokładnie tak samo. Okładka budzi kontrowersje. Redakcja gazety postanowiła odpowiedzieć.

Magdalena Cielecka – topless na okładce "Elle"

#

Okładka z Magdaleną Cielecką wywołała lawinę komentarzy. Aktorka zapozowała bez stanika – jej biust widać w całej okazałości. Pod zdjęciem na Instagramie czytamy głównie, że Cielecka wygląda zjawiskowo, a samo zdjęcie jest wysublimowane.

Nie każdy widzi jednak w fotografii artyzm. "Piękna kobieta, utalentowana aktorka, dobry magazyn, okładka idealna prawie. Po co ten sutek, jaki cel?" – pyta jedna z niezadowolonych fanek kobiecej gazety. "To jest dla was normalne?", "To Playboy czy Elle?" – piszą inne kobiety.

Okładka "Elle" z Magdaleną Cielecką

#

Redakcja "Elle" odpowiedziała na zarzuty. "Okładka jest remake'iem, czyli prawie dokładnym odwzorowaniem okładkowego zdjęcia sprzed 15 lat" – czytamy. "Wówczas Magdalena Cielecka pozowała topless. Fakt, odważnie. Dziś, w 2019 r., nie mielibyśmy śmiałości jej cenzurować" – dodaje "Elle".

Swoją drogą, porównując dwie okładki, to trzeba stwierdzić, że Magdalena Cielecka jest jak wino. I tu, i tu robi niesamowite wrażenie. Ze zdjęć bije pewność siebie i miłość do własnego ciała. A to powinno być najważniejsze.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także