Trwa ładowanie...

Magdalena Mielcarz pokazała, jak spędza kwarantannę w USA. Mówi o swoim podejściu do koronawirusa

Magdalena Mielcarz stroni od pokazywania prywatności w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała, jak spędza czas izolacji. Jej ogród w Los Angeles robi wrażenie przytulnego.

Share
Magdalena Mielcarz pokazała, jak spędza kwarantannę w USA. Mówi o swoim podejściu do koronawirusa
Źródło: ONS
dmwakes

Magdalena Mielcarz to aktorka i modelka, która na co dzień mieszka w USA. Do Polski przyjeżdża, ale okazjonalnie. W 2007 roku wyszła za mąż za Adriana Ashkenazy'ego, amerykańskiego prawnika i biznesmena. Tym samym, właśnie ze Stanami Zjednoczonymi związała swoją przyszłość. W 2009 roku przyszła na świat jej córka Maja. W 2013 roku Magdalena Mielcarz urodziła drugą córkę.

Magdalena Mielcarz o podejściu do koronawirusa

W telewizji śniadaniowej Magdalena Mielcarz wyznała, że choć ma piękny i przytulny ogród nie ma czasu w nim wypoczywać. Jej czas zajmują codzienne obowiązki, takie jak sprzątanie czy pranie. Opowiedziała też, że podejście Amerykanów do koronawirusa jest oparte w większości na zaufaniu do władz.

Osobiście modelka stosuje się do zaleceń i nakazów wprowadzonych na czas walki z pandemią. Stara się jednak nie "nakręcać" i unika oglądania relacji w telewizji na temat wirusa, bo są zgoła różne każdego dnia. Podkreśliła, że jej córki uczą się zdalnie, a jedyną rozrywką na którą sobie pozwalają są spacery po okolicy.

dmwakes

W rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" artystka przyznała, że swój czas poświęca teraz na tworzenie muzyki, bo to daje jej największą radość.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmwakes

Podziel się opinią

Share
dmwakes
dmwakes