Blisko ludziMagdalena Ogórek rozwiodła się z mężem. Para od lat była w separacji

Magdalena Ogórek rozwiodła się z mężem. Para od lat była w separacji

Magdalena Ogórek rozwiodła się
Magdalena Ogórek rozwiodła się
Źródło zdjęć: © EASTNEWS | Wojciech Strozyk/REPORTER

01.03.2022 21:46, aktual.: 01.03.2022 22:28

Magdalena Ogórek zakończyła wieloletni związek małżeński z Piotrem Mochnczewskim, byłym posłem SLD. Para od kilku lat była w separacji. Dziś już wiadomo, że małżeństwo podpisało papiery rozwodowe pod koniec zeszłego roku.

Magdalena Ogórek nie jest już mężatką. Gwiazda TVP wielokrotnie podkreślała, że uczcie między nią i mężem wygasło dawno temu, a sprawa rozwodowa będzie tylko czystą formalnością. Po latach separacji, związek Ogórek oraz byłego posła SLD w końcu został oficjalnie zakończony - poinformował "Super Express".

Małżeństwo Magdaleny Ogórek przeszło do historii

Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że, choć z Piotrem ma 17-letnią córkę, nic więcej z mężem jej nie łączy. Problemy w związku miały pojawić się jeszcze przed tym, jak małżonek Ogórek został oskarżony m.in. o wyłudzenia oraz działania na szkodę krakowskiej uczelni, której był wówczas rektorem. Sam pozew o rozwód został jednak złożony dopiero rok temu, osobiście przez samą Magdalenę. Tabloid dotarł do osoby, która twierdzi, że rozprawa rozwodowa odbyła się jeszcze w 2021 roku.

- Nie było mowy o powrocie. Ich separacja trwała kilka lat - wyznał informator w rozmowie z "Super Expressem".

Wyznaczenie terminu rozprawy rozwodowej miało odkładać się w czasie z powodu pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń. Według ustaleń tytułu sprawa w sądzie rozwodowa odbyła się 30 listopada 2021 roku.

Magdalena Ogórek nie jest już mężatką

Informator "Super Expressu" dodał, że byłe już małżeństwo ostatecznie się dogadało, dlatego też rozwód przebiegł bez orzeczenia o winie. Na jaw wyszło również, iż sama dziennikarka finalnie nie spodziewała się, iż ze sprawą pójdzie tak gładko.

- Myślała, że rozwiedzie się najwcześniej w połowie tego (2022) roku. Na szczęście wyznaczono wcześniejszy termin. Jak na osobę, która dopiero co się rozwiodła, bardzo dobrze się trzyma. Jest uśmiechnięta i szczęśliwa - dodał informator.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (109)
Zobacz także