Blisko ludziMaja Hirsch o zawodowych planach 19-letniej córki. Pójdzie w ślady rodziców?

Maja Hirsch o zawodowych planach 19‑letniej córki. Pójdzie w ślady rodziców?

Maja Hirsch z córką Marią, rok 2013
Maja Hirsch z córką Marią, rok 2013
Źródło zdjęć: © East News | kkatny

04.04.2022 12:12, aktual.: 05.04.2022 07:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka Mai Hirsch i Jacka Braciaka ma już 19 lat. Przed Marią stoi zadanie wyboru kierunku studiów. Niegdyś aktorka wspominała, że córka myśli nad aktorstwem, jednak teraz ponoć ma zupełnie inne plany na przyszłość.

Maja Hirsch i Jacek Braciak zostali rodzicami w 2003 roku. Dzieci szybko rosną - córka aktorów skończyła już 19 lat, a przed nią stoi wybór przyszłej ścieżki kariery. Czy już wie, czym chce się zająć w przyszłości? Hirsch zdradziła co nieco z planów córki Plejadzie.

Nastoletnia córka Hirsch i Braciaka stoi u progu dorosłości

Maja Hirsch w rozmowie z Plejadą wyjawiła, że kilkuletnią Marę fascynowały stroje mamy zdecydowanie bardziej niż to, że pojawia się na ekranie telewizora.

- Oglądała mnie i zazdrościła, ale bardziej tego, że się tak ładnie ubieram. To było śmieszne, bo nie patrzyła, jak gram, tylko jak jestem ubrana - wyznała.

Gwiazda dodała, że jej córka przez lata miała okazję zapoznać się z pracą aktora od kuchni. Choć początkowo dla Marii zawód ten miał wydawać się niezwykle interesujący, z roku na rok wzbudzał coraz mniejsze emocje. Nastoletnia Maria stwierdziła, że nie chce podążać po śladach rodziców i chce odnaleźć własną ścieżkę.

Czym planuje się zająć córka aktorów?

Okazuje się, że 19-latka chce szukać swej drogi poza granicami Polski. Maja Hirsch podkreślała, że szanuje decyzję córki i nie zamierza jej zatrzymywać.

- Ja jestem bardzo liberalna, bardzo otwarta. Marysia chce wyjechać z Polski. Na razie ma taki pomysł i myślę, że to jest ok. Niech sobie tam hula po świecie, sprawdza, czy jej dobrze. Może wróci, może nie, zobaczymy - wyznała aktorka.

Gwiazda dodała, że stara się zrozumieć córkę i pozwala jej podejmować własne decyzje. Oczywiście, jak każda mama, chce dla Marii jak najlepiej i jeśli tylko jest taka potrzeba, zawsze udzieli jej kilku rad. Nie zamierza jednak kontrolować dorastającej nastolatki i chronić za wszelką cenę czy sprawić, żeby uniknęła popełniania błędów. Pragnie, by córka nauczyła się odpowiedzialności za swoje decyzje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także