GwiazdyKuba Wojewódzki zostanie ojcem. Wyjawił już nawet płeć dziecka

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem. Wyjawił już nawet płeć dziecka

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem
Kuba Wojewódzki zostanie ojcem
AKPA

29.03.2022 10:40, aktual.: 29.03.2022 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzkiego spodziewa się dziecka, tak przynajmniej twierdzi. I choć wiele osób podchodzi sceptycznie do jego wyznania, to gwiazdor stacji TVN za nic ma sobie kąśliwe uwagi niedowiarków. Ostatnio dziennikarz zdradził płeć swojego przyszłego potomka.

O Kubie Wojewódzkim znowu jest głośno, a to nie tylko za sprawą nowego muzycznego show "Mask Singer", w którego jury znalazł się m.in. dziennikarz, ale także jego ostatniej wizyty w programie "Dzień dobry TVN". I tego, co podczas niej ogłosił.

Kuba Wojewódzki spełnia marzenie o ojcostwie?

W porannym wywiadzie dla śniadaniówki Wojewódzki ogłosił, że już niebawem zostanie ojcem. - Moja dziewczyna – uwaga! – aktualnie w ciąży, tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy - dziennikarz komunikował niedowierzającym prowadzącym. - Przepraszam bardzo, czyli zostaniesz ojcem?! Naprawdę? - dopytywała Anna Kalczyńska. - 60 lat na to czekałem - śmiało podsumował kontrowersyjny gwiazdor stacji TVN.

I choć wielu fanów dziennikarza podchodzi sceptycznie do jego wyznania, twierdząc, że to jest desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi, to Wojewódzki idzie dalej w zaparte, chwaląc się rychłym ojcostwem. Ostatnio zdradził nawet płeć swojego przyszłego potomka. Zrobił to oczywiście na swój własny i - niewątpliwie przepełniony brawurą - sposób.

Kuba Wojewódzki zdradza płeć potomka

W ostatnim odcinku podcastu "Wojewódzki & Kędzierski" dziennikarz gościł Michała Żebrowskiego, który jest ojcem trzech synów, a już niebawem powita na świecie kolejnego potomka. - Każde dziecko jest cudem - powiedział artysta, nie chcąc jeszcze zdradzać płci swojego czwartego dziecka.

Jego piękne słowa Wojewódzki skwitował krótkim, ale wymownym komentarzem: - Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki.

Wszystko wskazuje więc na to, że gwiazdor telewizji spodziewa się córeczki. Niemniej jednak, podchodząc do wyznania dziennikarza z należytym dystansem, prawdę poznamy zapewne w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także