ycipk-km4w1y

Malania Trump i Ivanka Trump. W ich relacji widać niesnaski

Odkąd Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych, cała jego rodzina znalazła się na świeczniku. Kiedy tylko coś wydarzy się w Białym Domu, cały świat wstrzymuje oddech. Pod czujnym okiem ekspertów jest relacja Melanii Trump i córki Donalda Trumpa Ivanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Malania Trump i Ivanka Trump
Malania Trump i Ivanka Trump (Getty Images)
ycipk-km4w1y

O relacjach Melanii i Donalda Trumpa można rozpisywać się godzinami. Eksperci od mowy ciała poddają analizie każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Wielu wydało już werdykt, że pary nie łączy miłość, a biznes. Ostatnie doniesienia mówią, że małżeństwo nie dzieli ze sobą łóżka, a nawet pokoju. Oni jednak uważają, że to sposób na udane małżeństwo.

Para prezydencka znalazła sposób na usprawiedliwienie swojej "separacji". Ciężko im jednak ukryć niechęć, jaką darzą się Melania i Ivanka Trump. Chociaż obie utrzymują, że potrafią się wspierać w trudnych chwilach i mogą na siebie liczyć, z ich mowy ciała i gestów wynika zupełnie coś innego. Chociaż próbują ukrywać niesenaski i spory, widać, że w ich relacjach jest wiele do wyjaśnienia.

Ivanka Trump – córka Donalda Trumpa

Ivanka Trump urodziła się na Manhattanie i jest drugim dzieckiem czeskiej modelki Ivany Zelníčkovej oraz biznesmena Donalda Trumpa. Jej rodzice rozwiedli się w 1991 roku, kiedy ta miała dziesięć lat. Wcześniej zajmowała się modelingiem, aktualnie jest wiceprezesem firmy ojca, The Trump Organization, a także doradcą jego programu telewizyjnego, The Apprentice. Od marca 2017 roku pełni służbę w administracji swojego ojca jako asystentka prezydenta.

ycipk-km4w1y

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-km4w1y

ycipk-km4w1y
ycipk-km4w1y