Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska o poprawianiu urody. "Nie ma w tym tajemnicy"

Małgorzata Kożuchowska o poprawianiu urody. "Nie ma w tym tajemnicy"

Małgorzata Kożuchowska o poprawianiu urody. "Nie ma w tym tajemnicy"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska
15.11.2019 15:49

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, w jaki sposób postanowiła poprawić swoją urodę. Jest to zabieg, któremu poddaje się wiele milionów Polaków.

Małgorzata Kożuchowska to od lat jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Widzowie kochają ją zwłaszcza za role serialowe, m.in. w "Rodzince.pl" i "Drugiej Szansie". Gwiazda regularnie znajduje się w zestawieniach najlepiej ubranych i najbardziej eleganckich Polek. W rozmowie z "Jastrząb Post" zdradziła, jak dba o urodę.

Małgorzata Kożuchowska - aparat na zęby

Dziennikarka portalu w trakcie rozmowy zauważyła, że aktorka ma na zębach nakładki wyrównujące zgryz. Kożuchowska zapytana o to odpowiedziała: - Nakładki na zęby są spowodowane koniecznością ortodontyczną. Nie ma tutaj żadnej tajemnicy.

Aktorka może pochwalić się bardzo naturalnym wyglądem i rzadko podejrzewana jest o chirurgiczne poprawianie urody. Nakładki na zęby to jedna z niewielu ingerencji, którym się poddała.

Polskie gwiazdy w aparacie ortodontycznym

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej aparat na zęby nosiła też Agnieszka Dygant, Maciej Musiał, Katarzyna Cichopek i Natalia Siwiec. Wszyscy zdecydowali się na ten krok będąc już dorosłymi ludźmi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Szafirowe aparaty ortodontyczne

Źródło artykułu:WP Kobieta