Blisko ludziMałgorzata Rozenek długo nie wytrzymała w kraju. Właśnie wybiera się w kolejną podróż

Małgorzata Rozenek długo nie wytrzymała w kraju. Właśnie wybiera się w kolejną podróż

Małgorzata Rozenek długo nie wytrzymała w kraju. Właśnie wybiera się w kolejną podróż
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

21.07.2021 16:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzime gwiazdy ruszyły na urlopy. Nic dziwnego, stresy związane z pandemią dały się we znaki także znanym i lubianym. Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio udała się wraz z całą rodziną na wycieczkę do Szwecji. Okazuje się, że to nie koniec jej wyjazdów.

Przygody klanu Majdanów z wycieczki kamperem do Szwecji z zapartym tchem śledziła cała Polska. Małgorzata Rozenek, na co dzień przyzwyczajona do luksusów, musiała się zmierzyć z trudami życia na kempingu. Teraz gwiazda na swoim koncie na Instagramie pokazała zdjęcie, z którego wynika, że wybiera się w kolejną podróż.

Wakacje z rodziną to nie wakacje?

Gdyby Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła relacje ze szwedzkich wakacji sprzedać stacjom telewizyjnym, z pewnością zarobiłaby miliony. Jej fani na Instagramie z wypiekami na twarzach śledzili kolejne perypetie Małgoni w podróży i na kempingach. "Perfekcyjna" nie ukrywa, że lepiej się czuje w bardziej komfortowych warunkach. Zderzenie z kamperową rzeczywistością okazało się dla niej trudniejsze, niż się spodziewała.

Nie podobało jej się, że na polu namiotowym są inni ludzie, swoją ekscytacją przepędzała łabędzie, a zamiast mielonki turystycznej wybierała kawior. Mimo to, wydaje się, że wycieczka się udała, a przynajmniej, że wszyscy wrócili z niej cali i zdrowi.

Samotny wyjazd

Na koncie na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie na lotnisku. Małgorzata sugeruje, że już za chwilę wyruszy w kolejną podróż. Tym razem towarzyszy jej tylko mąż. Na swoim stories celebrytka opowiada, że pociechy zostały z babcią. Wydaje nam się, że przed Majdanami tym razem podróż z gatunku romantycznych. Nie możemy się doczekać dalszych informacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także