GwiazdyMałgorzata Rozenek na konferencji WP #dziejesięjesienią

Małgorzata Rozenek na konferencji WP #dziejesięjesienią

Małgorzata Rozenek na konferencji WP #dziejesięjesienią
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz

17.09.2019 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirtualna Polska przedstawia swoją jesienną ramówkę. A na tej nie zabrakło osób znanych z pierwszych stron gazet. Na spotkaniu obecna jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Uwagę zwracały buty gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan - #dziejesięjesienią

#

Wirtualna Polska po raz pierwszy w historii zorganizowała konferencję WP #dziejesięjesienią. Do naszej nowej siedziby w Warszawie zaprosiliśmy kilkuset gości. Pokazaliśmy wszystko, z czego jesteśmy dumni: nasze programy wideo, serwisy, Telewizję WP, WP Pilota i technologię stojącą za nami. Zaprosiliśmy najważniejszych klientów, dziennikarzy branżowych mediów oraz gwiazdy.

Na czerwonym dywanie pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda postawiła na klasykę. Założyła czarny zestaw, na który składały się marynarka w kratę z oryginalnym wzorem na klapie oraz skórzane spodnie. Najmocniejszym elementem stylizacji Rozenek-Majdan były czarno-limonkowe kowbojki, a więc absolutny hit jesieni 2019. Hitem będzie również to, co dla was przygotowaliśmy. W naszej ramówce znajdziecie kilkanaście programów wideo. Możecie liczyć na powrót dobrze znanych formatów, choć nie zabraknie i nowości. Swój autorski program poprowadzi m.in. przyjaciółka Rozenek-Majdan, Hanna Lis. Dziennikarka podzieli się pasją gotowania – u boku bliskich jej osób.

Obraz
© AKPA

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także