ycipk-2kfwmv

Małgorzata Rozenek na konferencji WP #dziejesięjesienią

Wirtualna Polska przedstawia swoją jesienną ramówkę. A na tej nie zabrakło osób znanych z pierwszych stron gazet. Na spotkaniu obecna jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Uwagę zwracały buty gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce WP
Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce WP (AKPA)
ycipk-2kfwmv

Małgorzata Rozenek-Majdan - #dziejesięjesienią

Wirtualna Polska po raz pierwszy w historii zorganizowała konferencję WP #dziejesięjesienią. Do naszej nowej siedziby w Warszawie zaprosiliśmy kilkuset gości. Pokazaliśmy wszystko, z czego jesteśmy dumni: nasze programy wideo, serwisy, Telewizję WP, WP Pilota i technologię stojącą za nami. Zaprosiliśmy najważniejszych klientów, dziennikarzy branżowych mediów oraz gwiazdy.

ycipk-2kfwmv

Na czerwonym dywanie pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda postawiła na klasykę. Założyła czarny zestaw, na który składały się marynarka w kratę z oryginalnym wzorem na klapie oraz skórzane spodnie. Najmocniejszym elementem stylizacji Rozenek-Majdan były czarno-limonkowe kowbojki, a więc absolutny hit jesieni 2019. Hitem będzie również to, co dla was przygotowaliśmy. W naszej ramówce znajdziecie kilkanaście programów wideo. Możecie liczyć na powrót dobrze znanych formatów, choć nie zabraknie i nowości. Swój autorski program poprowadzi m.in. przyjaciółka Rozenek-Majdan, Hanna Lis. Dziennikarka podzieli się pasją gotowania – u boku bliskich jej osób.

fot. AKPA AKPA
Podziel się

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-2kfwmv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kfwmv

ycipk-2kfwmv
ycipk-2kfwmv