GwiazdyMałgorzata Rozenek zdradziła sekret skuteczności swojej diety. Wyeliminowała tylko 3 składniki

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret skuteczności swojej diety. Wyeliminowała tylko 3 składniki

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. AML
19.02.2021 14:36

Małgorzata Rozenek w czerwcu ubiegłego roku urodziła swoje trzecie dziecko. Po kilku miesiącach od porodu znowu wygląda idealnie. Okazuje się, że w drodze do skukcesu pomogła jej konsekwencja, aktywność fizyczna i dieta, z której wyeliminowała tylko trzy składniki.

W czerwcu 2020 roku, Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Od początku nie ukrywała, że w ciąży sporo przytyła. Powrót do dawnej sylwetki nie zajął jej jednak wiele czasu. Dziś prezentuje się doskonale.

Małgorzata Rozenek o swojej diecie

Małgorzata już kilka miesięcy po porodzie może pochwalić się sylwetką, o jakiej marzy niejedna kobieta. Drogę do sylwetki sprzed porodu pokazała w TVN Style w programie "Rozenek cudnie chudnie".

W rozmowie z reporterką "Jastrząb Post" zdradziła, jak wracała do formy, oraz co wyeliminowała ze swojej diety.

- To jest tak, że im więcej masz lat, tym trudniej osiągnąć zadowalającą formę. Ale po raz kolejny przekonałam się, że jeżeli wdrożysz pewne zasady, to nie ma mocnych, musi się udać. Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak, jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji, w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie - wyznała w rozmowie Małgorzata.

Małgorzata Rozenek o aktywności fizycznej

Rozenek przyznała również, że bardzo ważna oprócz diety jest dla niej aktywność fizyczna.

- Bez aktywności fizycznej nic się nie uda. Ale to nie musi być tak, że to jest trening na siłowni. Ogromnym odkryciem dla mnie było to, jak ważna jest aktywność spontaniczna. Czyli takie zasady: jak parkujesz samochód, to nie parkuj najbliżej drzwi. Zaparkuj dalej. Te kroki się liczą. Połóż telefon w jakimś miejscu, że jeżeli zadzwoni, będziesz musiała zrobić wysiłek. I naprawdę suma małych kroków i gestów powoduje, że nagle dajesz radę i masz dużo wyrobionych kroków, bo każdy z nas powinien chodzić 10 tysięcy kroków dziennie. Na początku wydaje się to bardzo trudne, ale potem łapiesz ten rytm. I nagle nauczymy się aktywności fizycznej. I to jest kwestia nie tylko wyglądu, ale zdrowia - mówiła w wywiadzie Rozenek.

Źródło artykułu:WP Kobieta