Trwa ładowanie...

Małgorzata Trzaskowska o czterech wartościach. Są dla niej najważniejsze

Małgorzata Trzaskowska aktywnie włączyła się w kampanię wyborczą swojego męża. W mediach społecznościowych pojawił się film, w którym zdradza, jakie wartości przyświecają jej w życiu i co sprawia, że będzie sojuszniczką kobiet w Pałacu Prezydenckim.
Share
Małgorzata Trzaskowska opublikowała klip na Instagramie
Małgorzata Trzaskowska opublikowała klip na InstagramieŹródło: pap
d4awbtv

Małgorzata Trzaskowska opublikowała na Instagramie wideo, w którym mówi o tym, jaką jest kobietą. I jakimi kobietami są Polki. W klipie pojawia się sporo fraz, którymi każda kandydatka na pierwszą damę stara się operować. Jest mowa o tym, jak wspierają się kobiety i jak stawiają dobro rodziny ponad własne.

Małgorzata Trzaskowska zwraca się do kobiet

Łączenie, sprawczość, odwaga i szacunek to zdaniem Trzaskowskiej słowa, które najlepiej określają polskie kobiety. I słowa, które będą jej przyświecać podczas pracy, jeśli zostanie pierwszą damą. Małgorzata Trzaskowska zapewnia, że będzie ciężko pracować i skupiać się na sprawach, które łączą Polki. Ta deklaracja z jednej strony cieszy, z drugiej, może być źródłem niepewności.

Prezydent i pierwsza dama faktycznie powinni łączyć Polaków. Dość mamy już polityki opartej na podziałach. Jednak podziały bardzo często dotyczą spraw kluczowych dla kobiet: opieki zdrowotnej, dostępności do antykoncepcji, prawa do aborcji, ochrony w miejscach pracy czy równej płacy. Czy Małgorzata Trzaskowska będzie tych tematów unikać?

d4awbtv

Zapewnienia, że Trzaskowska będzie ciężko pracować, jeśli wraz z mężem trafi do Pałacu Prezydenckiego, brzmią znajomo. Podobne deklaracje składała wszak Agata Kornhauser-Duda. Mówiła też, że nie boi się prezesa Kaczyńskiego. A potem, słuch po niej zaginął.

Jolanta Kwaśniewska o kandydatkach na pierwszą damę. Mówi, co ma znaczenie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv