Trwa ładowanie...
dyoorzm

Małgorzata Trzaskowska odwiedziła fundację Dajemy Dzieciom Siłę. "Całym sercem wspieram to, co robicie"

12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich 2020. Małgorzata Trzaskowska nie traci czasu i już zaczyna działać. Dziś spotkała się z przedstawicielkami fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Trzaskowska w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę
Małgorzata Trzaskowska w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (East News)
dyoorzm

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest organizacją pozarządową, która chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy psychicznej, fizycznej i wykorzystywania seksualnego. Jej zadaniem jest wspieranie rodziców oraz opiekunów w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich i wychowawczych.

"Niedawno Prezeska Zarządu Fundacji, pani Monika Sajkowska, wystąpiła do mojego męża o uwzględnienie w jego programie wyborczym postulatów, dotyczących szeroko pojętej ochrony praw każdego dziecka, w szczególności prawa do życia wolnego od przemocy" – napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Trzaskowska i zapewniła, że jej mąż odpowiedział na wiadomość, oferując wsparcie.

Małgorzata Trzaskowska o fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Trzaskowska wyznała, że kandydat na prezydenta RP ma w planach zainicjowanie platformy porozumienia i współpracy wszystkich szczebli władzy, organizacji pozarządowych, Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Obywatelskich oraz osobisty nadzór nad takimi pracami.

dyoorzm

Dziś Trzaskowska sama spotkała się z przedstawicielkami fundacji i zobaczyła, jak wygląda ich codzienna praca. Rozmawiała też o tym, jakie wyzwania przed nimi stoją.

"Siedziba Fundacji to piękna, przyjazna dzieciom przestrzeń, ale niejednokrotnie przychodzi się w niej mierzyć się z trudnymi doświadczeniami, a wręcz życiowymi tragediami. Dlatego tak ważne jest, aby takich miejsc, które dbają o najbardziej bezbronną grupę obywateli, było w Polsce więcej. Całym sercem wspieram to, co robicie" – oznajmiła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dyoorzm

Podziel się opinią

Share

dyoorzm

dyoorzm