Trwa ładowanie...
Fashion Post
Moda

Małgosia Bela dla hiszpańskiego „Vogue”

Małgosia Bela nieustannie poszerza swoje modowe portfolio i bierze udział w coraz ciekawszych sesjach zdjęciowych. W kwietniowym numerze hiszpańskiego „Vogue” pozuje przed obiektywem Miguela Revierego. Prezentuje styl, który będzie bardzo mocny podczas tegorocznej wiosny.
Share
Małgosia Bela dla hiszpańskiego „Vogue”
Źródło: Vogue Spain
d3g5iaq

Małgosia Bela nieustannie poszerza swoje modowe portfolio i bierze udział w coraz ciekawszych sesjach zdjęciowych. W kwietniowym numerze hiszpańskiego „Vogue” pozuje przed obiektywem Miguela Revierego. Prezentuje styl, który będzie bardzo modny podczas tegorocznej wiosny.

Kowbojskie stroje i dodatki to motyw przewodni tej sesji. Wybrane zostały z kolekcji wiosna-lato 2016 przez Belem Antolin, która na stałe współpracuje jako dyrektor kreatywna najbardziej prestiżowego hiszpańskiego magazynu. Tamtejszy „Vogue” poprzez dobór ludzi biorących udział w tworzeniu każdego numeru, ma wielkie ambicje stać się jedną z czołowych europejskich biblii mody. Zdjęcia wykonał Miguel Revierego, który w swoim dorobku ma sesje także dla międzynarodowych wydań „Vanity Fair”, „Harper’s Bazaar”, „Tatler”, „Glamour” oraz „Antidote”. Zrobił kampanię dla marek takich jak Desigual, Sephora, Lancome, Karen Millen oraz Theory.

(fot. Vogue Spain)

Małgosia Bela prezentuje eleganckie czarne sukienki – albo zestawione z kamizelką lub z odkrytymi ramionami, ale zawsze z kowbojskim kapeluszem i botkami. Bardziej dzienne zestawy opierają się na gładkich golfach, spodniach z wysokim stanem oraz trapezowych mini. Swoje miejsce znalazła też klasyczna koszula w kratkę oraz długi trencz. Delikatny makijaż wykonała Maxine Leonard, a fale na włosach Thanos Samaras.

d3g5iaq

Małgosia Bela nigdy nie zawodzi przed obiektywem, a jej sesje zachwycają nas za każdym razem.

(fot. Vogue Spain)

<!- canonical:"http://kobieta.wp.pl

Justyna Majka
Absolwentka filologii angielskiej oraz zarządzania w sektorach mody. Redaktor działu moda w magazynie Fashion Post. Prowadzi bloga Fashion Promoter.

* Małgorzata Bela*;return ) Modelka, obok Anji Rubik, jako jedna z dwóch Polek uznana za „ikonę branży” przez serwis Models.com. Małgosia Bela od czasu swojego debiutu w 1998 roku udowodniła, że jej delikatna, androgeniczna uroda jest uniwersalna i sprawdza się zarówno w awangardowych, jak i komercyjnych projektach.

* Artystyczna Małgosia Bela w magazynie „Exhibition”*;return ) Polska supermodelka, Małgosia Bela, zawsze wybiera ciekawe projekty, w których pojawia się jej twarz oraz… ciało. Dzięki temu buduje wyjątkowe portfolio, zdobywając miano ikony.

d3g5iaq

Podziel się opinią

Share
d3g5iaq
d3g5iaq