ycipk-27npfw

Mama 10 chłopców urodziła dziewczynkę. "Oszaleliśmy ze szczęścia"

Czy jest coś, co może zaskoczyć mamę 10 chłopców? Owszem. I nie, nie chodzi nawet o 11 ciążę, która faktycznie nie była planowała. Alexis Brett mówi, że wprost oszalała ze szczęścia, kiedy okazało się, że urodzi dziewczynkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alexis Brett z mężem Davidem
Alexis Brett z mężem Davidem (East News)
ycipk-27npfw

Mama 10 chłopców znów w ciąży?

Kiedy w Święta Bożego narodzenia Alexis Brett dostała mdłości, nie przypuszczała, że może chodzić o kolejną ciążę. Mama 10 chłopców uważała, że jej rodzina jest już pełna i nie planowała kolejnych dzieci. Życie napisało dla jej jednak inny scenariusz.

Kiedy mdłości się utrzymywały, Alexis postanowiła kupić test ciążowy. Jego pozytywny wynik przyjęła ze zdziwieniem, ale wyniki USG wprowadziły ją w prawdziwe osłupienie.

ycipk-27npfw

– Byłam zszokowana, ale przeszczęśliwa – mówiła Alexis brytyjskim mediom. - Byłam pewna, że znów usłyszę to samo – że to kolejny chłopiec – opowiadała.

Mała Cameron, która przyszła na świat pod koniec sierpnia, zmieniła życie całej rodziny. Jak twierdzi Alexis, chłopcy – dotąd dosyć szorstcy wobec siebie – zaczęli zachowywać się dużo spokojniej i łagodniej. – Starają się być cicho, żeby jej nie obudzić. Licytują się, który teraz będzie ją trzymał i karmił – śmieje się Alexis.

I chociaż Brettowie bardzo cieszą się z córeczki, zarzekają się również, że kolejnych dzieci nie będzie. Alexis większą część w ciągu ostatnich lat spędziła będąc w ciąży i jest już wyczerpana. – Nie będzie kolejnych. Wiem, że tak samo mówiłam następnym razem, ale teraz jestem o tym absolutnie przekonana – mówi pani Brett.

ycipk-27npfw

Zobacz także: Córka Lecha Wałęsy wyszła za mąż. Kościół unieważnił pierwszy ślub

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-27npfw
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-27npfw

ycipk-27npfw
ycipk-27npfw