Blisko ludziMarek Kondrat o ojcostwie po 70-tce. O córce marzył przez całe życie

Marek Kondrat o ojcostwie po 70‑tce. O córce marzył przez całe życie

Marek Kondrat korzysta z każdej wspólnej chwili z córką
Marek Kondrat korzysta z każdej wspólnej chwili z córką
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

18.10.2021 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marek Kondrat obecnie nie podejmuje się projektów zawodowych. Wiele ważnych wydarzeń ma za to miejsce w życiu prywatnym aktorka. Jak Kondrat odnajduje się w roli ojca trzyletniej Heleny?

Marek Kondrat zrezygnował z kariery aktorskiej około 2007 roku, twierdząc, że stracił do tego zawodu powołanie. Od tego czasu pojawił się w zaledwie jednej produkcji, czyli "Małej maturze 1947" w 2010 roku. Stale jednak występuje w reklamach jednej z popularnych sieci banków, której jest ambasadorem. Aktor skupił się na życiu prywatnym, co wywołuje niemałe poruszenie. W 2015 roku Kondrat ożenił się z o 38 lat młodszą Antoniną Turnau. Trzy lata później na świat przyszła Helena, która stała się oczkiem w głowie rodziców. Pan Marek przyznaje, że późne ojcostwo mu służy.

Dla Marka Kondrata rodzina jest najważniejsza

Aktor ma dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa, których wychowywanie wyglądało zupełnie inaczej, przez obowiązki zawodowe Kondrata. Czynne uczestniczenie w życiu kilkuletniej Heleny jest więc czymś zupełnie nowym.

- Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - zdradził w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym".

Późne ojcostwo stało się więc dla aktora błogosławieństwem. Jedynym faktem pogorszającym całą sprawę, jest wieczne uciekanie przed fotoreporterami. Kondrat wyznał, że każda wizyta w Polsce wiąże się z kombinowaniem, jak pozbyć się obecności natrętnych dziennikarzy. Małżeństwo spędza sporo czasu we Francji i Hiszpanii, gdzie ma więcej prywatności i spokoju.

Marek Kondrat zachwycony córką

Wspólne poznawanie świata na nowo z kilkuletnim dzieckiem to coś zupełnie innego. Aktor nie może nachwalić się Heleny, a wspólnie spędzany czas jest bezcenny.

- Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer (...). Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam, po prostu - rozmarzył się pan Marek w jednym z wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także