Gwiazdy17 lat temu wygrała "Wyprawę Robinson". Co teraz robi i jak wygląda Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska?

17 lat temu wygrała "Wyprawę Robinson". Co teraz robi i jak wygląda Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska?

Katarzyna Drzyżdżyk była zwyciężczynią programu "Wyprawa Robinson"
Katarzyna Drzyżdżyk była zwyciężczynią programu "Wyprawa Robinson"
Źródło zdjęć: © AKPA
18.10.2021 09:05

17 lat temu Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska została zwyciężczynią popularnego programu "Wyprawa Robinson". Teraz pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała, co od tamtego czasu wydarzyło się w jej życiu oraz jak wspomina reality show.

Program "Wyprawa Robinson" był emitowany na stacji TVN w 2004 roku. W reality show, który prowadził Hubert Urbański, wzięło udział dziewięć kobiet oraz dziewięciu mężczyzn. Uczestnicy przez dwa miesiące musieli stawiać czoło wymagającym zadaniom rozgrywającym się na malezyjskich wyspach. Program co tydzień oglądało średnio 2,4 miliona osób. "Wyprawę Robinson" wygrała 22-letnia wtedy Katarzyna Drzyżdżyk. 

Teraz Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska zasiadła wraz ze swoimi dziećmi, Emilią i Piotrem, na kanapach programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała między innymi, co dał jej udział w "Wyprawie Robinson".  

Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska wspomina "Wyprawę Robinson" 

"Jestem w szoku, że to już 17 lat. Mi "Robinson" dał dużo, jeżeli chodzi o start w dorosłe życie. Na wyspie działo się tyle, że dzisiaj w życiu nie jest mnie w stanie nic zaskoczyć. Dla mnie niemożliwe jest możliwe. Tak naprawdę wszystko zawsze dzieje się w naszej głowie. Jeżeli głowa może, to wszystko możemy. Tak też jest w życiu codziennym" – powiedziała Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska. 

Zwyciężczyni programu "Wyprawa Robinson" wróciła myślami do zadań, z którymi musiała się zmierzyć. W wywiadzie stwierdziła, że wszystkie konkurencje były dla niej trudne, lecz jedna z nich wywołała u niej największe emocje. Była to konkurencja o wejście do finału, podczas której miała na sobie but w rozmiarze 43, ponieważ tylko taki mieścił opatrunki założone na stopie.  

Tak wygląda teraz Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska
Tak wygląda teraz Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska© Instagram.com

Skupiła się na rodzinie 

Katarzyna Drzyżdżyk-Zajączkowska opowiedziała również, że po programie przeprowadziła się na pewien czas do Warszawy, aby wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut sławy medialnej. Jednak finalnie powróciła w góry, które kocha i nazywa swoim domem. Obecnie wychowuje dwoje dzieci. Emilia i Piotr oglądali najważniejsze fragmenty programu i uważają, że ich mama jest superbohaterką. Nie mieliby również nic przeciwko, gdyby chciała ponownie wziąć udział w tego typu show. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także