ycipk-1j4n83

Margaret potrafi opróżnić kieliszek przed wejściem na scenę. "Nie róbcie ze mnie alkoholiczki"

Margaret to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek w polskim show-biznesie. Występy na scenie wiążą się z ogromną tremą i dużą presją, a jak gwiazda sama przyznała, czasem jedynym sposobem by sobie z nimi poradzić, jest łyk alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret wróciła wspomnieniami do swojego pierwszego występu na festiwalu w Opolu
Margaret wróciła wspomnieniami do swojego pierwszego występu na festiwalu w Opolu (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-1j4n83

Margaret i alkohol

Margaret przyznała w rozmowie z "Faktem", że zdarza jej się wypić alkohol przed występem. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie chce, by robiono z niej alkoholiczkę.

-. Czasem, jak jest pogoda kiepskawa i zły ascendent, to muszę wspomoóc się alkoholem, by dostać kopa energii - powiedziała piosenkarka w rozmowie z gazetą.

ycipk-1j4n83

Festiwal w Opolu

Margaret wróciła wspomnieniami do swojego pierwszego występu na festiwalu w Opolu, kiedy to wypiła mocniejszy trunek, żeby uspokoić zszargane nerwy.

- Mój pierwszy raz w Opolu był trudny - opowiada gwiazda. - Przylecieliśmy helikopterem z koncertu w Warszawie w ostatniej chwili. Musiałam ze stresu wziąć szybki łyk alkoholu na odwagę i dopiero mogłam ruszyć na scenę. Przez emocje mało pamiętam z tego dnia. Nie rócie ze mnie jednak alkoholiczki - podkreśliła.

ycipk-1j4n83

Presja i stres

Jak przyznała Margaret niedawno w innym wywiadzie, nie radziła sobie z presją na początku kariery. Uważa, że będąc nastolatką nie była gotowa na taką presję i nie wie, czy w tamtych czasach dałaby sobie radę bez terapii.

ycipk-1j4n83

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j4n83

ycipk-1j4n83
ycipk-1j4n83