Trwa ładowanie...

Mariola Bojarska-Ferenc o programie 500+. Ciekawe spostrzeżenie

Mariola Bojarska-Ferenc jest gimnastyczką artystyczną i dziennikarką. Zawodowo związana głównie z TVP. Teraz opowiedziała, co sądzi o programie 500+.
Share
Mariola Bojarska-Ferenc o programie 500+
Mariola Bojarska-Ferenc o programie 500+Źródło: ONS.pl
d2d93m1

Mariola Bojarska-Ferenc o programie 500+

Mariola Bojarska-Ferenc uprawiała gimnastykę artystyczną. Należała do kadry narodowej. Jest członkinią najważniejszych światowych organizacji fitness IDEA Health and Fitness Association i International Chiropractor’s Association, reprezentowała Polskę na międzynarodowych kongresach.

Zobacz także: "16-letnia córka żąda ode mnie 500+". Roszczeniowe dziecko

Zawodowo związana z TVP. Od lat 90. prowadziła w TVP2 różne programy gimnastyczne. Prywatnie jest matką dwóch synów: Marcina i Aleksa. W rozmowie z "Wideoportalem" powiedziała, co sądzi na temat rządowego programu 500+.

d2d93m1

– Jest okej dla ludzi, którzy naprawdę tych pieniędzy potrzebują, ale wiem, że dużo osób, które mogłyby pracować, dużo matek pozostało w domach. Też słyszałam o takich zjawiskach, że dużo osób tych pieniędzy nie wydaje na dzieci, tylko na tak zwane inne rozrywki, często też alkoholowe. Uważam, że powinno się dawać pieniądze naprawdę potrzebującym – twierdzi dziennikarka.

Zobacz także: 500+ na pierwsze dziecko. Kaczyński zapowiedział zmianę

– Albo dajemy wszystkim, albo osobom, które żyją poniżej średniej. Jest mnóstwo ludzi biednych, których nie stać nawet na kawałek chleba i takim na pewno to się należy. Ale na pewno nie alkoholikom, na pewno nie osobom, które wydają pieniądze na jakieś rzeczy, na które nie powinni – dodaje Bojarska-Ferenc.

Źródło: "Wideoportal"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2d93m1

Podziel się opinią

Share
d2d93m1
d2d93m1