ModaMarka, która rozumie kobiety. Odzież i dodatki Liu Jo do 50 proc. taniej

Marka, która rozumie kobiety. Odzież i dodatki Liu Jo do 50 proc. taniej

Marka, która rozumie kobiety. Odzież i dodatki Liu Jo do 50 proc. taniej
Źródło zdjęć: © Istock
16.04.2020 11:15, aktualizacja: 16.04.2020 12:06

Niekwestionowana jakość i niebanalny styl i różnorodność sprawiają, że ubrania Liu Jo z chęcią noszą kobiety w każdym wieku. Dla was wyszukaliśmy niektóre z nich w atrakcyjnych cenach.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów

Wyrafinowanie i prostota w jednym – ubrania Liu Jo

Niektóre projekty Liu Jo emanują kobiecością, inne zaś pomogą ci zachować nienaganną elegancję. Marka przygotowuje do każdej kolekcji serię podstawowych ubrań i dodatków, które pozwalają cieszyć się włoską jakością bez nadwyrężania budżetu. Liu Jo to marka, w której kolekcjach widać wyrazisty styl, ale nie kosztem wygody ubrań.

Kobiecość z nutką indywidualizmu – to kolejna cecha projektów Liu Jo. Na uwagę zasługują przede wszystkim piękne sukienki w różnych stylach. Sportowe i wygodne modele nie są zwykłe i nudne, a eleganckie to kreacje, które z przyjemnością włożysz wiele razy na rodzinne spotkania, wesela i imprezy.

Ubrania Liu Jo podkreślą piękno

Jeśli cenisz sobie swój styl i indywidualizm, ale nie dążysz do wyróżnienia się z tłumu na siłę, z pewnością docenisz ubrania, które mają w sobie "to coś". Czasem to ciekawy akcent w postaci naszywki, innym razem niebanalny sposób zdobienia bluzki bądź zabawny nadruk albo oryginalny krój. Nie lubimy banalnych ubrań, bo te nie sprawiają, że nie czujemy się wyjątkowe. Z drugiej strony dziwaczne i krzykliwe stylizacje to też mało kusząca opcja. Dobry styl oznacza równowagę pomiędzy wygodą i prostotą a zachowaniem swojego niepowtarzalnego "ja" w ubiorze.

Niezwykła różnorodność projektów Liu Jo pozwala na swobodne kompletowanie garderoby w zależności od potrzeby chwili, okazji czy nastroju. Wygodne jeansy zainteresują krojem, który starannie dopasowano do kobiecej sylwetki. Różnorodność kolorów i fasonów innych spodni pomoże dopełnić garderobę zarówno nastolatki chętnie sięgającej po trendy, jak i dojrzałej kobiety, która dużo wymaga od ubrań pod kątem jakości.

Liu Jo — klasyka, komfort, styl

Marka powstała w regionie słonecznego, ciepłego Capri, ale w jej ofercie znajdziemy nie tylko letnie ubrania. Sportowa lub jeansowa kurtka od Liu Jo to nie tylko kolejne, podobne do poprzednich ubranie, bo często wyróżnia je ciekawszy akcent lub krój. Marka dba o to, aby jej klasyczne propozycje nie ginęły wśród innych, podobnych ubrań i równocześnie nie były dziwaczne. Prosty, czarny płaszcz jest oklepany? Nie w tym przypadku, bo w talii zdobi go oryginalny pasek.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów