Trwa ładowanie...
dmoztr7

Marta Kaczyńska udostępniła zdjęcie tęczy. Nie dodała opisu i wywołała spekulacje

Marta Kaczyńska udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie tęczy. W mediach pojawiły się już pierwsze spekulacje, według których córka byłego prezydenta wspierać miałaby społeczność LBGT.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska skończyła w tym roku 39 lat
Marta Kaczyńska skończyła w tym roku 39 lat (ONS.pl)
dmoztr7

Instagramowy profil Marty Kaczyńskiej różni się od kont większości gwiazd. Nie znajdziemy na nim selfie, zdjęć z imprez czy rodzinnych fotografii. Kaczyńska fotografuje głównie przyrodę i zabytki – kwiaty, plaże czy ukochane Trójmiasto. Wszystko wskazuje na to, że to recepta na sukces. Jej profil obserwuje bowiem obecnie ponad 12 tys. fanów.

Marta Kaczyńska udostępniła zdjęcie tęczy

Ostatnio na koncie Kaczyńskiej pojawiły się dwa zdjęcia tęczy, która zagościła w Trójmieście. Córka byłego prezydenta nie dodała do nich żadnego komentarza, więc nie wiadomo do końca, jakie miała intencje. Mimo tego w sieci pojawiły się już pierwsze spekulacje, że Kaczyńska w ten sposób wspiera społeczność LGBT, której symbolem jest kolorowa tęcza.

dmoztr7

Zdjęcia Kaczyńskiej wydają się szczególnie ciekawe w obliczu ostatniego przemówienia jej wuja Jarosława Kaczyńskiego, który odwiedzając Krosno, po raz kolejny poruszył temat społeczności LGBT. "Ludzie, którzy mają odmienne preferencje w sferze intymnej, są tutaj na pierwszym miejscu. To szczególnie ostry atak na chrześcijaństwo, ale też dlatego, że to jest ostry atak na rodzinę" – mówił.

dmoztr7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

dmoztr7

Podziel się opinią

Share
dmoztr7
dmoztr7