Trwa ładowanie...
d2gxtd2

Marta Kaczyńska żyje w związku na odległość. Nie planuje przeprowadzki do męża

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński są małżeństwem od niespełna roku. Mimo płomiennego uczucia, jakie ich połączyło, para nie mieszka razem i żyje w związku na odległość. To może niepokoić felietonistkę, która martwi się o kontakty swojego męża z dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska żyje z mężem w związku na odległość
Marta Kaczyńska żyje z mężem w związku na odległość (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek)
d2gxtd2

Marta Kaczyńska mieszka z trójką swoich dzieci w Sopocie. Jej mąż, Piotr Zieliński, pracuje i na co dzień przebywa w Warszawie, przyjeżdżając do Trójmiasta tylko w weekendy i w wolnych chwilach. Młode stażem małżeństwo ma niezbyt dobrze znosić rozłąkę.

Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem

Jak podaje informator "Dobrego Tygodnia", Kaczyńska martwi się, jak rozłąka wpłynie na kontakty Zielińskiego z dziećmi. "Zamartwiała się, że mąż nie ma okazji obserwować postępów małego Stasia. Nie chciała, by umknęło mu, jak chłopiec uczy się chodzić, wypowiada pierwsze słowa" – mówi osoba z otoczenia pary.

d2gxtd2

Zdaniem informatora tygodnika, Zieliński stara się jednak jak najwięcej czasu poświęcać najbliższym. "Nawet w środku tygodnia wsiada w auto i bez wahania pokonuje 350 kilometrów. Pragnie być blisko ukochanej. Zwłaszcza teraz, gdy rozpoczął się rok szkolny i Marta musi więcej uwagi poświęcić dziewczynkom. Pragnie ją odciążyć w rodzicielskich obowiązkach" - czytamy.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński - związek

Chociaż para żyje osobno, to ma też swój urok. Stęsknieni za sobą zakochani cieszą się swoim towarzystwem i cenią każdą wspólną chwilę.

"Marta przy mężu rozkwita, u jego boku czuje się zrelaksowana i promienieje szczęściem. W takich chwilach uśmiecha się nawet do fotografów, robiących jej zdjęcia, choć na co dzień bardzo tego nie lubi" - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

d2gxtd2

Marta Kaczyńska - mąż

Piotr Zieliński to trzeci mąż Marty Kaczyńskiej. Wcześniej była związana z Piotrem Smuniewskim i Maciejem Dubienieckim. Z obecnym partnerem wychowuje ich wspólnego syna, Stasia. Z poprzednich małżeństw ma dwie córki - Ewę i Martynę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Anna Lewandowska ma nowy biznes. Opowiedziała nam o marce Phlov

d2gxtd2

Podziel się opinią

Share
d2gxtd2
d2gxtd2