GwiazdyMarta Linkiewicz nie chciała mieć już powiększonych ust. Zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu

Marta Linkiewicz nie chciała mieć już powiększonych ust. Zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu

Marta Linkiewicz rozpuściła kwas w ustach
Marta Linkiewicz rozpuściła kwas w ustach
Źródło zdjęć: © Instagram.com
15.10.2021 19:40

Marta Linkiewicz w ostatnim czasie zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu w ustach. W relacji na swoim instagramowym profilu pokazała, jak wygląda po zabiegu. Odpowiedziała także fanom na pytania, jak się z tym czuje oraz dlaczego to zrobiła.

Marta Linkiewicz to celebrytka, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Jakiś czas temu zdecydowała się obciąć włosy na krótko. Teraz często zmienia ich kolor lub zakłada różne peruki. Linkiewicz zdecydowała się również na jeszcze większą ingerencję w wygląd i powiększyła sobie usta. Zdaje się jednak, że po jakimś czasie efekt przestał podobać się celebrytce, więc postanowiła rozpuścić wstrzyknięty kwas. 

Marta Linkiewicz mówi, dlaczego rozpuściła kwas w ustach 

Swoją decyzją podzieliła się na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 1,3 miliona osób. Marta Linkiewicz w ostatniej relacji pokazała się już po rozpuszczeniu kwasu i postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich brzmiało: "Jak tam się czujesz bez ust?". "Czuję się naprawdę świetnie. Tak naturalnie. Serio!" – odpowiedziała celebrytka. Inna osoba zapytała: "Co cię skłoniło do rozpuszczenia kwasu?". "Nie chcę obrażać, bo większość moich koleżanek ma powiększone usta, ale stwierdziłam, że nie chcę być jak te wszystkie przepompowane szony z Instagrama" – wyjaśniła Linkiewicz.  

Marta Linkiewicz rozpuściła kwas w ustach i czuje się teraz naturalnie
Marta Linkiewicz rozpuściła kwas w ustach i czuje się teraz naturalnie © Instagram.com

Co sądzi o powiększaniu piersi?

Wśród pytań pojawiło się również takie, dotyczące operacji powiększania piersi. Celebrytka została zapytana, czy myślała kiedyś o tym, aby się jej poddać. "Tak, myślałam, ale to bardziej za sprawą zakompleksionych osób, próbujących wpędzić mnie w kompleksy, wytykających cały czas, że powinnam sobie zrobić cycki. Aktualnie o tym nie myślę. Może jak będę stara i pomarszczona" – odpowiedziała. 

Przypomnijmy, że Marta Linkiewicz zmieniła swój styl życia po udziale w Fame MMA. Razem z Esmeraldą Godlewską były pierwszymi kobietami, które stanęły przeciwko sobie w ringu. Od tego czasu walki kobiet na stałe zagościły w programie wydarzenia. Celebrytka postanowiła wtedy zacząć dietę i treningi na siłowni, co kontynuuje do teraz. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta