GwiazdyWiktoria Gąsiewska z afro na głowie. Niesamowita metamorfoza

Wiktoria Gąsiewska z afro na głowie. Niesamowita metamorfoza

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska

15.10.2021 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiktoria Gąsiewska należy do aktorek młodego pokolenia, którym udało się przebić do świata show-biznesu i zająć w nim pewne miejsce. Celebrytka lubi eksperymentować z modą i fryzurami, a ostatnia przemiana robi naprawdę duże wrażenie.

Wiktoria Gąsiewska ma 22 lata i taką ilość sukcesów na koncie, że mogłaby jej pozazdrościć niejedna starsza koleżanka po fachu. Artystka gra w serialach, filmach, współprowadzi programy rozrywkowe oraz jest spikerką.

Różnego rodzaju projekty wymagają od niej otwartości na zmiany i pozytywnego nastawienia względem eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Na szczęście Wiktoria Gąsiewska chętnie oddaje się w ręce makijażystów czy fryzjerów.

Afro na głowie

Jeden z efektów można zobaczyć w najnowszym wpisie aktorki. Gąsiewska pokazała zdjęcie, na którym ma włosy ułożone na afro i mocny makijaż oka. Zrobienie takiej fryzury z pewnością nie było łatwe, ale efekt robi wrażenie.

W komentarzach nie brakuje słów zachwytu: "A to pani jako lew", Rihanna miała kiedyś bardzo bujne włosy, ale ją przebiłaś tu Wiktorio. Do zdjęcia super jak najbardziej".

Jeden z internautów zadał trafne pytanie. "Jak to rozczesać?". Jak na razie bez odpowiedzi, ale rzeczywiście Wiktoria Gąsiewska mogła później mieć sporo pracy z doprowadzeniem swoich włosów do pierwotnego stanu.

Wiktoria Gąsiewska ciężko pracuje i nie osiada na laurach. "Pierwszy raz pomyślałam o aktorstwie jak o pracy, gdy zobaczyłam pierwsze zarobione na tym pieniądze. Miałam wtedy 18 lat i mama dała mi dostęp do konta, na którym gromadziła przez lata wynagrodzenia za wszystkie moje role. Wówczas poczułam, że występowanie przed kamerą nie tylko daje mi przyjemność i sprawia satysfakcję, ale też, przy okazji, mogę sobie na tym zarobić" - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

We wrześniu Gąsiewska pochwaliła się zakupem swojego pierwszego mieszkania. Niedługo ruszają prace remontowe, a aktorka cieszy się, że będzie mogła urządzić je zgodnie z własnym gustem i stylem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)