Trwa ładowanie...
d3e427d

Martyna Bąkowska - IV Wicemiss Wielkopolski na czerwonym dywanie w Cannes

Martyna Bąkowska Wielkopolska IV Wicemiss, Wielkopolska Miss Gracji i Elegancji oraz Wielkopolska I Wicemiss Internautów 2017 uczestniczyła w 70. Festiwalu Filmowym w Cannes, który zakończył się w niedzielę (28.05). Wyjazd na to wydarzenie było nagrodą za zdobyty tytuł w głosowaniu SMS Internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Bąkowska - IV Wicemiss Wielkopolski na czerwonym dywanie w Cannes
(Materiały prasowe)
d3e427d

Martyna podczas pobytu uczestniczyła w premierach filmowych oraz miała okazję być w jednym z najbardziej prestiżowych klubów podczas festiwalu, mianowicie VIP ROOM CANNES.

Przebywając na festiwalu Martyna mogła osobiście poznać producenta filmowego Jacka Samojłowicza, aktora Andrzeja Chyrę, polską wokalistkę Dodę, nominowaną dwukrotnie do Oscara Jessicę Chastain oraz AKON-a.

   Materiały prasowe

Podczas realizacji nagrody towarzyszyła jej Aleksandra Szczęsna (Wielkopolska Miss Foto 2016) oraz producent konkursu, wokalista disco polo Sławomir Stopczyk (Diego Disco/Dance/Latino).

   Materiały prasowe

Pragniemy również poinformować, że edycja konkursu Wielkopolska Miss 2018 rozpocznie się na jesień tego roku, a na laureatki konkursu czekać będzie jeszcze więcej niespodzianek i nagród przygotowanych przez organizatorów konkursu. Zainteresowane udziałem dziewczyny zapraszamy na stronę http://wielkopolskamiss.pl/zostan-miss.

d3e427d

Podziel się opinią

Share

d3e427d

d3e427d