Trwa ładowanie...
d18ydvs

Martyna Wojciechowska ubiera Przemka Kossakowskiego. Jego styl wymagał poprawek

Wiadomość o związku dwojga podróżników była sporym zaskoczeniem. Relacja Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego jest potwierdzeniem tezy, że wspólne pasje scalają miłość. Para już nie tylko mieszka razem, ale również podejmuje wspólnie wiele znaczących decyzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para już nie ukrywa swojego uczucia
Para już nie ukrywa swojego uczucia (ONS.pl)
d18ydvs

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski długo ukrywali swój związek. Para unikała wspólnych wyjść i pozowania na ściankach, aby dać możliwość spokojnego rozwinięcia się ich uczuciu.

Wielka miłość

W końcu, gdy już podróżnicy utwierdzili się, że to poważna sprawa i nie wyobrażają sobie życia bez siebie nawzajem, pokazali się wspólnie na Balu TVN w 2018 roku. Od tego momentu chętnie pokazują się razem w mediach.

d18ydvs

Przemek Kossakowski specjalnie dla Martyny przeprowadził się do Warszawy i wspólnie z nią zamieszkał. Para cieszy się wspólnym życie i bardzo wspiera się w realizacji projektów zawodowych.

Niedawno Martyna Wojciechowska zachęcała do oglądania najnowszego programu swojego ukochanego. Mówiąc o nim użyła słowa "rodzina". "Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! - napisała.

Teraz okazuje się, że popularna podróżniczka nie tylko wspiera ukochanego, ale również pomaga mu w doborze garderoby. Najwyraźniej uznała, że styl Przemka Kossakowskiego wymagał nieco poprawek i unowocześnienia.

d18ydvs

Sam zainteresowany nie wstydził się potwierdzić, że to Wojciechowska wybiera dla niego ubrania w sklepie. "Dobra tu mnie masz, to prawda, kupuje ubrania" - powiedział w rozmowie z magazynem "Show".

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d18ydvs

Podziel się opinią

Share

d18ydvs

d18ydvs