Blisko ludziMartyna Wojciechowska ubiera Przemka Kossakowskiego. Jego styl wymagał poprawek

Martyna Wojciechowska ubiera Przemka Kossakowskiego. Jego styl wymagał poprawek

Martyna Wojciechowska ubiera Przemka Kossakowskiego. Jego styl wymagał poprawek
Źródło zdjęć: © ONS.pl

29.02.2020 10:39, aktual.: 15.04.2020 11:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiadomość o związku dwojga podróżników była sporym zaskoczeniem. Relacja Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego jest potwierdzeniem tezy, że wspólne pasje scalają miłość. Para już nie tylko mieszka razem, ale również podejmuje wspólnie wiele znaczących decyzji.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski długo ukrywali swój związek. Para unikała wspólnych wyjść i pozowania na ściankach, aby dać możliwość spokojnego rozwinięcia się ich uczuciu.

Wielka miłość

W końcu, gdy już podróżnicy utwierdzili się, że to poważna sprawa i nie wyobrażają sobie życia bez siebie nawzajem, pokazali się wspólnie na Balu TVN w 2018 roku. Od tego momentu chętnie pokazują się razem w mediach.

Przemek Kossakowski specjalnie dla Martyny przeprowadził się do Warszawy i wspólnie z nią zamieszkał. Para cieszy się wspólnym życie i bardzo wspiera się w realizacji projektów zawodowych.

Niedawno Martyna Wojciechowska zachęcała do oglądania najnowszego programu swojego ukochanego. Mówiąc o nim użyła słowa "rodzina". "Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! - napisała.

Teraz okazuje się, że popularna podróżniczka nie tylko wspiera ukochanego, ale również pomaga mu w doborze garderoby. Najwyraźniej uznała, że styl Przemka Kossakowskiego wymagał nieco poprawek i unowocześnienia.

Sam zainteresowany nie wstydził się potwierdzić, że to Wojciechowska wybiera dla niego ubrania w sklepie. "Dobra tu mnie masz, to prawda, kupuje ubrania" - powiedział w rozmowie z magazynem "Show".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także