Trwa ładowanie...
de2yhzd

Masz brzuszek? Nie martw się, to właśnie kręci kobiety

W niedzielę przypada Dzień Ojca. Dla wszystkich panów, których sylwetka wpisuje się w ramy wizualne przymiotnika "podtatusiały", niezależnie od stanu posiadania potomstwa, mamy dobrą wiadomość. Kobietom wcale nie podobają się atleci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie taka fałdka straszna, jak ją malują
Nie taka fałdka straszna, jak ją malują (123RF)
de2yhzd

Jeśli czytasz to popijając piwo, podjadając chipsy lub ominąłeś dzisiejszą wizytę na basenie, otrzyj łzy.

Według badań zleconych przez Planet Fitness – jedną z największych amerykańskich sieci siłowni – atrakcyjność mężczyzn, którym daleko do modelowych rozmiarów, rośnie.

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Większość, bo aż 61 proc. spośród badanych kobiet (a dodajmy, że były to panie, które mają karnet na siłownię) uznaje, że mężczyźni z brzuszkiem są znacznie seksowniejsi niż ci, którzy wylali siódme poty na treningu ABS.

de2yhzd

Panie uzasadniały swoje preferencje skojarzeniami. Większości z nich chodziło nie tyle o aspekt wizualny, ile o przekonanie, że mężczyzna, który nie zajmuje się walką o idealną sylwetkę, jest bardziej pewny siebie i mniej egoistyczny niż przeciętny paker.

Co ciekawe, potwierdzają to i sami panowie. Ci, których sylwetka jest bliższa typu "tatusia" niż Pudziana, są mniej zestresowani i paradoksalnie rzadziej martwią się tym, jak wyglądają.

Pozostaje tylko pytanie, co było pierwsze – koncentracja na własnym wyglądzie czy intensywne ćwiczenia.

Przeczytaj także:

de2yhzd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

de2yhzd

Podziel się opinią

Share

de2yhzd

de2yhzd