Qaqwqwrqw

Matka przyszła z rocznym dzieckiem do pracy. I zaprezentowała z nim prognozę pogody

Susie Martin z pewnością nie jest typową pogodynką, jaką spodziewacie się zobaczyć na ekranach waszych telewizorów. Susie ostatnio postanowiła zaprezentować prognozę pogody z rocznym synkiem, który chyba naprawdę polubił pracę mamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa prezentacja pogody miała miejsce w abc News
Nietypowa prezentacja pogody miała miejsce w abc News (abc news)
Qaqwqwrqw

Susie Martin, dyrektor operacyjny i certyfikowany meteorolog firmy pogodowej Praedictix, niedawno przyprowadziła swojego rocznego syna do pracy. Jej celem było pokazanie innym, że pracowanie z małymi dziećmi jest możliwe - i wspaniałe.

Susie poprowadziła prognozę pogody z maluchem uczepionym jej pleców. Dziecko było owinięte chustą i było mu tak wygodnie, że przespało większą część programu.

"Chciałam wypromować ten wspaniały sposób, który pomógł mi jako mamie i pogłębił więź łącząca matkę z synem" - powiedziała Martin z programu "Good Morning America" o tym nietypowym występie. "Sądzę, że jest to sposób na to, aby dziecko czuło się bezpieczne. To było dla mnie miłe, dlatego, że mogłam połączyć wielozadaniowość z opieką nad moim synem".

Susie zrobiła ten nietypowy gest z okazji Międzynarodowego Dnia Noszenia Dzieci. Wideo, które udostępniła na Facebooku, ma już ponad 1,2 miliona wyświetleń.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw