Trwa ładowanie...

Matka przyszła z rocznym dzieckiem do pracy. I zaprezentowała z nim prognozę pogody

Susie Martin z pewnością nie jest typową pogodynką, jaką spodziewacie się zobaczyć na ekranach waszych telewizorów. Susie ostatnio postanowiła zaprezentować prognozę pogody z rocznym synkiem, który chyba naprawdę polubił pracę mamy.
Share
Nietypowa prezentacja pogody miała miejsce w abc News
Nietypowa prezentacja pogody miała miejsce w abc NewsŹródło: abc news
d3dtewi

Susie Martin, dyrektor operacyjny i certyfikowany meteorolog firmy pogodowej Praedictix, niedawno przyprowadziła swojego rocznego syna do pracy. Jej celem było pokazanie innym, że pracowanie z małymi dziećmi jest możliwe - i wspaniałe.

Susie poprowadziła prognozę pogody z maluchem uczepionym jej pleców. Dziecko było owinięte chustą i było mu tak wygodnie, że przespało większą część programu.

"Chciałam wypromować ten wspaniały sposób, który pomógł mi jako mamie i pogłębił więź łącząca matkę z synem" - powiedziała Martin z programu "Good Morning America" o tym nietypowym występie. "Sądzę, że jest to sposób na to, aby dziecko czuło się bezpieczne. To było dla mnie miłe, dlatego, że mogłam połączyć wielozadaniowość z opieką nad moim synem".

Susie zrobiła ten nietypowy gest z okazji Międzynarodowego Dnia Noszenia Dzieci. Wideo, które udostępniła na Facebooku, ma już ponad 1,2 miliona wyświetleń.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3dtewi

Podziel się opinią

Share
d3dtewi
d3dtewi