Blisko ludziMatka przyszła z rocznym dzieckiem do pracy. I zaprezentowała z nim prognozę pogody

Matka przyszła z rocznym dzieckiem do pracy. I zaprezentowała z nim prognozę pogody

Matka przyszła z rocznym dzieckiem do pracy. I zaprezentowała z nim prognozę pogody
Źródło zdjęć: © abc news
Agata Porażka
12.10.2018 09:47, aktualizacja: 12.10.2018 10:37

Susie Martin z pewnością nie jest typową pogodynką, jaką spodziewacie się zobaczyć na ekranach waszych telewizorów. Susie ostatnio postanowiła zaprezentować prognozę pogody z rocznym synkiem, który chyba naprawdę polubił pracę mamy.

Susie Martin, dyrektor operacyjny i certyfikowany meteorolog firmy pogodowej Praedictix, niedawno przyprowadziła swojego rocznego syna do pracy. Jej celem było pokazanie innym, że pracowanie z małymi dziećmi jest możliwe - i wspaniałe.

Susie poprowadziła prognozę pogody z maluchem uczepionym jej pleców. Dziecko było owinięte chustą i było mu tak wygodnie, że przespało większą część programu.

"Chciałam wypromować ten wspaniały sposób, który pomógł mi jako mamie i pogłębił więź łącząca matkę z synem" - powiedziała Martin z programu "Good Morning America" o tym nietypowym występie. "Sądzę, że jest to sposób na to, aby dziecko czuło się bezpieczne. To było dla mnie miłe, dlatego, że mogłam połączyć wielozadaniowość z opieką nad moim synem".

Susie zrobiła ten nietypowy gest z okazji Międzynarodowego Dnia Noszenia Dzieci. Wideo, które udostępniła na Facebooku, ma już ponad 1,2 miliona wyświetleń.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także