GwiazdyMatylda Damięcka i internetowy hejt. Krótko i wymownie zripostowała internautę

Matylda Damięcka i internetowy hejt. Krótko i wymownie zripostowała internautę

Matylda Damięcka poradziła sobie z hejterem.
Matylda Damięcka poradziła sobie z hejterem.
Źródło zdjęć: © AKPA

21.12.2020 12:22, aktual.: 02.03.2022 23:00

Matylda Damięcka od dłuższego czasu znana jest ze swoich trafnych grafik, które wpasowują się do bieżącej sytuacji w kraju i nie tylko. Za pomocą wymownych rysunków żegna wielkich artystów, a także krytykuje polityków oraz wprowadzone ograniczenia. Tym razem Damięcka pokusiła się o opublikowanie wiadomości od internauty, który wulgarnie ją skrytykował.

Matylda Damięcka za swoje graficzne ilustracje była wielokrotnie krytykowana, choć najczęściej na profilu aktorki można znaleźć więcej pochwał. Jednak ze względu na swoje podejście do wielu bieżących spraw, bywa także hejtowana. Damięcka nie przejmuje się tym i szybko ripostuje hejterów.

Cięta odpowiedź Damięckiej

Patrząc na profil Matyldy Damięckiej trudno doszukać się wzmianek dotyczących jej życia. Aktorka skupia się na relacjonowaniu aktualnych wydarzeń w charakterystyczny dla siebie sposób. Mini grafiki, które zamieszcza w sieci, oddają w punkt emocje towarzyszące poszczególnym problematycznym sprawom.

Satyryczne niekiedy rysunki aktorki niekoniecznie wzbudzają pozytywny odzew. Niedawno Damięcka podzieliła się z internautami grafiką, którą stworzyła zaraz po nieprzyjemnej wiadomości, jaką otrzymała od hejtera. Aktorka nie przejęła się zbytnio człowiekiem, który w niewybredny sposób ocenił jej podejście do Kościoła. Damięcka szybko odpowiedziała mu kolejnym wymownym rysunkiem, tym razem skierowanym wyłącznie do niego.

Wyzwiska skierowane do aktorki okazały się świetnym pomysłem do wykorzystania – Damięcka tym samym udowodniła, że nawet z hejtu potrafi wyciągnąć przesłanie. Zamieszczony screen z wulgarną wiadomością oraz odpowiedź aktorki nie uszła uwadze internautów.

"Kocham takie sytuacje. Ultrakatolik, który zapomniał, że Jezus był żydem"
"Chrześcijańska życzliwość i gościnność zawsze zachwyca"
"Kochaj bliźniego swego jak siebie samego..."
"Nie, no skąd. Pan Jezus był Polakiem, przecież Matka Boska jest królową Polski!!"
"Jedyny słuszny kościół przemówił" - możemy przeczytać pod postem.

Matylda Damięcka nie dała się sprowokować, za to jej rysunek wysłany do hejtera rzeczywiście w pełni oddaje podział społeczeństwa w naszym kraju. Puenta zaprezentowana przez aktorkę mówi sama za siebie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (788)
Zobacz także