GwiazdyMąż rozpieszcza Izabelę Janachowską. "To mężczyzna powinien zdobywać kobietę"

Mąż rozpieszcza Izabelę Janachowską. "To mężczyzna powinien zdobywać kobietę"

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

07.06.2020 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska, popularna organizatorka wesel, a prywatnie żona milionera, cieszy się, że ukochany nieustannie stara się o nią i pielęgnuje związek.

Izabela Janachowska jest w świecie show biznesu już od wielu lat. Na początku zasłynęła jako tancerka w programie "Taniec z gwiazdami", a później jako ekspertka w programach o tematyce weselnej.

Izabela Janachowska o swoim małżeństwie

Prywatnie Janachowska jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego, właściciela firmy Korona, która zajmuje się produkcją świec. Obecnie firma dostarcza produkty do wielu sklepów i przynosi milionowe zyski.

Od niedawna rodzina Janachowskiej powiększyła się i teraz to syn jest w centrum uwagi. Pomimo tego Krzysztof Jabłoński nadal dba o ukochaną i regularnie ją rozpieszcza, co cieszy samą zainteresowaną.

"W tej dziedzinie jestem tradycjonalistką i uważam, że to mężczyzna powinien zdobywać kobietę, starać się, organizować niespodzianki i przejmować inicjatywę" – stwierdziła Izabela Janachowska w rozmowie z Faktem. "Choć to nie znaczy, że nigdy niczym męża nie zaskoczyłam! Wzrusza mnie kiedy mój mąż się cieszy, że to ja coś dla niego zrobiłam. Jesteśmy razem od 9 lat, więc trzeba mieć pomysły na walkę z rutyną" – szybko dodała na swoje usprawiedliwienie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także