Trwa ładowanie...
książę harry

Meghan Markle dostała "opiekunkę". Królowa chce, by ktoś miał na nią oko

Meghan Markle jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Księżną Sussex obserwują nie tylko paparazzi, ale także rodzina królewska. Królowa Elżbieta II postanowiła teraz przydzielić Markle osobistą "opiekunkę".

Share
Meghan Markle dostała "opiekunkę". Królowa chce, by ktoś miał na nią oko
Źródło: Getty Images
d134t41

Sophie Wessex i Meghan Markle

Jak donosi "Grazia", Królowa Elżbieta II miała "wyznaczyć" Sophie Wessex na osobistego sprzymierzeńca Meghan Markle. Obie panie zrezygnowały z kariery, by wyjść za mąż za księcia i obie zdecydowały się na wychowanie dzieci z dala od królewskich protokołów i błysku fleszy. Na tyle, na ile jest to możliwe.

Królowa Elżbieta uczyniła z Sophie Wessex swego rodzaju "opiekunkę" Meghan Markle. Księżna Sussex ma na swoim koncie kilka wpadek, a Wessex cieszy się sporym doświadczeniem w tych sprawach. Obecnie jest żoną najmłodszego syna Królowej, księcia Edwarda. Mają dwójkę dzieci, Jamesa i Louise.

Wychowanie Archiego

Królewska para życie z dala od świata paparazzi i mediów, a ich dzieci nie są tytułowane jako książę i księżniczka. Podobny sposób myślenia zaczęła w ostatnich miesiącach przejawiać Meghan Markle i książę Harry.

d134t41

Obecnie przebywają we Frogmore Cottage, miejscu znacznie cichszym i spokojniejszym niż Pałac Kensington. Tam też planują wychować swojego syna, Archiego.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d134t41

Podziel się opinią

Share
d134t41
d134t41