GwiazdyMeghan Markle i jej kreacje. Widać w nich inspiracje innymi znanymi paniami

Meghan Markle i jej kreacje. Widać w nich inspiracje innymi znanymi paniami

Meghan Markle i jej kreacje. Widać w nich inspiracje innymi znanymi paniami
Źródło zdjęć: © Getty Images
31.10.2019 13:31

Stylizacje Meghan Markle mają wielu fanów. Z pewnością zezłości ich fakt, że księżna Sussexu mocno inspiruje się inną znaną panią. Ich kreacje są do siebie łudząco podobne.

Meghan Marke to prawdziwa ikona mody. Księżna nie dość, że inspiruje swoim stylem wiele kobiet, to niedawno we współpracy z jedną z marek zaprojektowała własną kolekcję ubrań. Wiele wskazuje jednak na to, że księżna Sussexu inspiruje się przy wyborze kreacji inną znaną panią. Mowa o Letizii, królowej Hiszpanii.

Meghan Markle kopiuje królową

W sieci znaleźć można kilka stylizacji Meghan Markle, które są bardzo podobne do tych, jakie nosi Letizia. Mowa między innymi o bordowej skórzanej spódnicy oraz czerwonym i białym płaszczu. Być może jest to niefortunny zbieg okoliczności, jednak ubraniom nie można odmówić podobieństwa.

Meghan Markle opowiedziała o trudach macierzyństwa

Doniesienia o tym, że Maghan kopiuje Letizię z pewnością nie poprawią humoru księżnej Sussexu, która ostatnio przechodzi bardzo ciężki okres. W jednym z niedawnych wywiadów Meghan opowiedziała o trudach związanych z macierzyństwem. Nie ukrywała również, że ma dosyć mediów.

"Każda kobieta, szczególnie gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna, dlatego to było naprawdę trudne (...) Niewiele osób pytało mnie, czy wszystko ze mną w porządku, a to, przez co przechodzi się za kulisami, jest bardzo prawdziwe" - powiedziała.

Obraz
© Getty Images
Obraz
© Getty Images
Obraz
© Getty Images
Obraz
© Getty Images

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta