Blisko ludziKate Middleton wygrała z Meghan Markle. Brytyjczycy powiedzieli wprost, kto podbił ich serca

Kate Middleton wygrała z Meghan Markle. Brytyjczycy powiedzieli wprost, kto podbił ich serca

Kate Middleton wygrała z Meghan Markle. Brytyjczycy powiedzieli wprost, kto podbił ich serca

26.10.2019 11:36, aktual.: 26.10.2019 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i Kate Middleton zostały członkiniami jednej z najważniejszych rodzin na świecie. Ankieta dotycząca popularności wykazała, że to nie Meghan, a Kate cieszy się większym gronem fanów.

Księżna Cambridge została wybrana przez brytyjską opinię publiczną jako ta bardziej popularna. Krajowa ankieta została przeprowadzona przez magazyn "Tatler" i według jej wyników 44 proc. społeczeństwa woli Kate od Meghan, 11proc. nie zgodziło się odpowiedzieć, a 12 proc. twierdziło, że nie ma zdania na ten temat.

Meghan Markle i Kate Middleton – zaskakujący wynik ankiety

To nie pierwszy raz, kiedy okazuje się, że Brytyjczycy wolą Kate od Meghan. W sierpniu b.r. YouGov opublikowało wyniki ankiety, która wykazała, że Kate jest bardziej popularna. Badanie to zostało przeprowadzone w okresie od czerwca 2018 roku do czerwca 2019 r. Wzięło w nim udział 9 000 osób.

Powodem większej popularności Kate może być to, że jest w członkinią rodziny królewskiej dłużej niż Meghan. Poślubiła księcia Williama w 2011 roku, podczas gdy Meghan została księżną dopiero w 2018 roku.

Jak donosi Express.co.uk, Kate i William mają również więcej obserwatorów w mediach społecznościowych niż Harry i Meghan. Z pewnością księżna Sussex będzie musiała bardziej się postarać, żeby podbić serca brytyjskiej opinii publicznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)