Trwa ładowanie...
d22keuo

Meghan Markle i Kate Middleton na zawodach. Ekspertka od mowy ciała komentuje

Meghan Markle i Kate Middleton zostały zauważone ze swoimi dziećmi podczas niedawnego meczu polo. Analityczka mowy ciała stwierdził, że bardzo wyraźnie widać, że księżna Meghan podczas wydarzenia miała celowo unikać Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle ze swoim synem Archiem
Meghan Markle ze swoim synem Archiem (Getty Images)
d22keuo

Meghan i Kate na zawodach polo

Meghan Markle i księżna Kate miały robić wszystko, żeby uniknąć niepotrzebnego spotkania. Tak w rozmowie z "The Sun" stwierdziła ekspertka od mowy ciała Judi James. Obie matki podczas wydarzenia były bardzo skupione na swoich dzieciach. Podczas gdy Meghan krążyła ze swoim usypiającym synem na rękach, Kate biegała za swoją najstarszą pociechą, którą rozpierała energia.

Podczas gdy z boku wyglądało to tak, jakby Meghan po prostu nie chciała zbudzić śpiącego dziecka a Kate zmieniła się w drugą Mary Poppins, zdaniem James "mógł to być zabieg mający na celu uniknięcia kontaktu z drugą osobą". Ponadto na żadnym ze zdjęć nie widać, żeby Kate próbowała pomóc Meghan w opiece nad niemowlakiem lub chciała ją wesprzeć w tym trudnym okresie w inny sposób.

d22keuo

Postawa Meghan

Kolejnym aspektem, na który ekspertka od mowy ciała zwróciła uwagę, jest pozycja obu kobiet. Podczas gdy Meghan jest cały czas wyprostowana, Kate często siada. Żadna z nich nie chce spotkać tej drugiej.

  Getty Images
(Getty Images)

Ekspertka wykazała również, że Meghan przez większość czasu stoi sama i obejmuje Archiego w bardzo opiekuńczy sposób, jakby "chciała go obronić przed całym światem".

  Getty Images
(Getty Images)

Niania dla Archiego

Meghan ma obecnie szukać niani dla swojego syna. Przesłuchania mają miejsce we Frogmore Cottage, jednak na razie nie zakończyły się sukcesem. Księżna ma być niezwykle wymagająca wobec przyszłych kandydatek, a same rozmowy o pracę w Pałacu są określane w mediach wręcz jako "upokarzające".

  Getty Images
(Getty Images)

Meghan Markle na urlopie macierzyńskim

Choć obecnie Meghan Markle jest na urlopie macierzyńskim, zaczęła się już pojawiać publicznie. Na razie księżna Sussex nie wróciła jeszcze do wszystkich swoich obowiązków, ale jest kwestią czasu, gdy ponownie będzie towarzyszyć mężowi.

d22keuo

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d22keuo

Podziel się opinią

Share
d22keuo
d22keuo