GwiazdyMeghan Markle i książę Harry w Afryce. Książę zdobył się na uroczy gest

Meghan Markle i książę Harry w Afryce. Książę zdobył się na uroczy gest

Meghan Markle i książę Harry w Afryce. Książę zdobył się na uroczy gest
Źródło zdjęć: © Getty Images
24.09.2019 14:05, aktualizacja: 24.09.2019 15:42

Meghan Markle i książę Harry udali się z wizytą do Afryki Południowej. Podróż zaczęli od Kapsztadu, w którym para została przyłapana przez fotoreporterów na naprawdę uroczym geście.

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli w poniedziałek 23 września swoją 10-dniową podróż po Afryce Południowej. Jej pierwszym punktem była wizyta w Kapsztadzie, gdzie para książęca spotkała się z inicjatorami akcji The Mbokodo Club Project. W ramach projektu organizowane są warsztaty na temat równouprawnienia kobiet i lekcje samoobrony dla dziewczyn. Kiedy Meghan i Harry pozowali do zdjęcia z przedstawicielami klubu, fotoreporterom udało się uchwycić uroczy moment.

Meghan Markle i książę Harry w Afryce

Meghan Markle i książę Harry są znani z tego, że lubią okazywać sobie czułość, nawet kiedy czują na sobie wzrok fotoreporterów. Często trzymają się za ręce i obejmują. Podczas wizyty w The Mbokodo Club w Kapsztadzie również ciężko było im się powstrzymać przed drobnymi gestami, które pokazywały ich uczucie.

Na nagraniu widać księżną Sussex stojącą wśród młodych ludzi, uśmiechającą się do zdjęcia. Harry stał za nią i ją obejmował. W pewnym momencie zauważył, że kucyk Meghan przesunął się na bok i poprawił go, głaszcząc przy tym jej włosy. Brytyjskie media od razu okrzyknęły zachowanie księcia "uroczym gestem". Trudno im się dziwić!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta