Blisko ludziMeghan Markle ma ogłosić ciążę w 2020 roku. "To będzie kolejny ekscytujący rok dla rodziny królewskiej"

Meghan Markle ma ogłosić ciążę w 2020 roku. "To będzie kolejny ekscytujący rok dla rodziny królewskiej"

Meghan Markle ma ogłosić ciążę w 2020 roku. "To będzie kolejny ekscytujący rok dla rodziny królewskiej"

29.12.2019 15:48, aktual.: 29.12.2019 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjski zakład bukmacherski obstawia, że Meghan Markle w 2020 roku ogłosi kolejną ciążę. Czy w ciągu kolejnych 12 miesięcy Archie będzie miał rodzeństwo?

Zakład, że Meghan Markle zajdzie w 2020 roku w ciążę, rozgrzewa Brytyjczyków do czerwoności. W maju Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami swojego pierwszego dziecka – Archiego.

Archie posiada zarówno amerykańskie, jak i brytyjskie obywatelstwo. Bukmacherzy szacują, że wkrótce najmłodszy członek rodziny może spodziewać się rodzeństwa. Mniej prawdopodobne – zgodnie z zakładami – jest to, że księżna i książę Cambridge będą spodziewać się czwartego potomka.

Meghan Markle zajdzie w ciążę w 2020

"Rodzina królewska rozrasta się każdego roku i zdaje się, że 2020 rok nadal będzie dla nich ekscytujący" – powiedział Harry Aitkenhead z zakładu bukmacherskiego Coral. "Myślimy, że to bardzo prawdopodobne, że Harry i Meghan ogłoszą w ciągu kolejnych 12 miesięcy, że spodziewają się drugiego dziecka i stawiamy na to" – kontynuował.

Dodał również, że Kate i William mają mniejsze według nich szanse, ponieważ posiadają już troje dzieci. Zakład bukmacherski obstawił również, że królowa nie zamierza abdykować w 2020 roku. Szansę na jej abdykację według nich wynoszą 10:1.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)