GwiazdyMeghan Markle chciała zerwać z księciem Harry'm. Postawiła mu ultimatum

Meghan Markle chciała zerwać z księciem Harry'm. Postawiła mu ultimatum

Meghan Markle miała postawić księciu Harry'emu ultimatum dotyczące ich związku
Meghan Markle miała postawić księciu Harry'emu ultimatum dotyczące ich związku
Źródło zdjęć: © Instagram | archewell_hm
24.09.2022 10:57, aktualizacja: 24.09.2022 11:56

Niedługo ma się ukazać kolejna książka odsłaniająca kulisy życia brytyjskiej rodziny królewskiej. W publikacji nie mogło więc zabraknąć informacji na temat księcia Harry’ego i Meghan Markle, która w pewnym momencie miała postawić mu ultimatum dotyczące ich związku.

Książek dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej ukazało się wiele. Temat jednak na tyle interesuje ludzi na całym świecie, że systematycznie pojawiają się kolejne publikacje "odsłaniające kulisy" pałacowego życia.

Jedną z najnowszych jest "Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown" autorstwa Valentine Low, której fragmenty już teraz pojawiają się w brytyjskich mediach. "The Sun", powołując się na fragmenty książki, opublikował informację na temat początków relacji księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle.

Meghan Markle miała postawić księciu ultimatum

Na początku relacji z amerykańską aktorką książę Harry starał się chronić swoją dziewczynę przed możliwymi atakami mediów. Jednak, jak twierdzi Valentine Low, powołując się na źródła w pałacu - Meghan Markle miała domagać się od księcia, aby oficjalnie potwierdził, że są parą. Aktorka miała nawet postawić księciu Harry’emu warunek, że jeśli tego nie zrobi to z nim zerwie.

Według jednego źródła - Harry miał wpaść w panikę. Inne podało z kolei, że po prostu bardzo się zdenerwował. Zwrócił się jednak do sekretarza Jasona Knaufa z żądaniem wydania oficjalnego oświadczenia, potwierdzającego, że on i Meghan Markle są parą oraz potępiającego rasistowskie i seksistowskie artykuły, które w tamtym czasie pojawiały się w mediach.

"Meghan chciała publicznego potwierdzenia, że to poważny związek. Była przekonana, że pałac nie chciał chronić jej przed wtargnięciem mediów" - podano na podstawie fragmentu książki.

Kwestia ultimatum to tylko jedna z rewelacji, o których autor ma wspominać w publikacji, która ukaże się na początku października. Dotychczasowe informacje pojawiające się w prasie, zawierające fragmenty książki, nie stawiają księżnej w dobrym świetle.

Kontrowersje wokół związku młodszego syna króla

Relacja księcia Harry'ego z amerykańską aktorką od początku budziła sporo kontrowersji. Mimo pierwszych pozytywnych reakcji, Meghan Markle szybko stała się negatywną postacią na brytyjskim dworze, a tabloidy prześcigały się w publikacjach na jej temat.

Choć wydawało się, że apogeum krytycznych artykułów osiągnięto w czasie, gdy para oficjalnie przestała pełnić królewskie obowiązki, sami ex-royalsi, swoimi krytycznymi wobec monarchii wywiadami, wciąż ściągali na siebie zainteresowanie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl