GwiazdyMichael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?
Źródło zdjęć: © AFP

04.03.2013 20:16, aktual.: 04.03.2013 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według doniesień plotkarskiej prasy Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się ubiegłego lata.

Według doniesień plotkarskiej prasy Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się ubiegłego lata. Po 12 latach małżeństwa celebryci ponoć nie poradzili sobie ze stresem jaki przyniosła choroba Michaela Douglasa, a następnie uwięzienie syna gwiazdora oraz depresja Catheriny Zety-Jones. 68-letni aktor wyprowadził się z domu, który dzielił z 43-letnią gwiazdą i ich dwójką dzieci.

- Michael przeniósł się na razie do wynajętego domu - zdradza znajomy pary. - Ale ich problemy mogą doprowadzić do całkowitej separacji, a w konsekwencji i do rozwodu.

- Catherine brała leki, aby poradzić sobie z problemami psychicznymi. Mimo iż lekarstwa jej pomogły, odegrały dużą rolę w ich związku - dodaje informator.

Douglas mieszka w wynajętym od bogatego znajomego domu z dziewięcioma sypialniami. Lokum położone jest niedaleko domu, który dzielił do niedawna z Zetą-Jones.

- Catherine jest zdeterminowana aby ocalić małżeństwo, ponieważ wciąż kocha Michaela - dodaje znajomy pary, podkreślając, iż aktorce zależy również na dobru ich dzieci.

Zeta-Jones ostatnio zagrała u boku Russella Crowe w thrillerze "Władza". Douglas ma natomiast za sobą rolę Liberace w dramacie biograficznym "Behind the Candelabra".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także