Trwa ładowanie...
d1yoni3

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?

Według doniesień plotkarskiej prasy Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się ubiegłego lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?
(AFP)
d1yoni3

Według doniesień plotkarskiej prasy Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się ubiegłego lata. Po 12 latach małżeństwa celebryci ponoć nie poradzili sobie ze stresem jaki przyniosła choroba Michaela Douglasa, a następnie uwięzienie syna gwiazdora oraz depresja Catheriny Zety-Jones. 68-letni aktor wyprowadził się z domu, który dzielił z 43-letnią gwiazdą i ich dwójką dzieci.

- Michael przeniósł się na razie do wynajętego domu - zdradza znajomy pary. - Ale ich problemy mogą doprowadzić do całkowitej separacji, a w konsekwencji i do rozwodu.

- Catherine brała leki, aby poradzić sobie z problemami psychicznymi. Mimo iż lekarstwa jej pomogły, odegrały dużą rolę w ich związku - dodaje informator.

d1yoni3

Douglas mieszka w wynajętym od bogatego znajomego domu z dziewięcioma sypialniami. Lokum położone jest niedaleko domu, który dzielił do niedawna z Zetą-Jones.

- Catherine jest zdeterminowana aby ocalić małżeństwo, ponieważ wciąż kocha Michaela - dodaje znajomy pary, podkreślając, iż aktorce zależy również na dobru ich dzieci.

Zeta-Jones ostatnio zagrała u boku Russella Crowe w thrillerze "Władza". Douglas ma natomiast za sobą rolę Liberace w dramacie biograficznym "Behind the Candelabra".

(Megafon.pl/ma)

d1yoni3

POLECAMY:

* Zeta-Jones w klinice psychiatrycznej*

* Zeta-Jones idealna dla męża*

* Michael Douglas pokonał raka*

d1yoni3

Michael Douglas i Morgan Freeman imprezują w Las Vegas

Podziel się opinią

Share

d1yoni3

d1yoni3
d1yoni3